Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 9:34 am

Teraz jest N cze 28, 2026 9:34 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt maja 08, 2007 6:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA AUKCJE!!!
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=193672262


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 08, 2007 6:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 10, 2006 11:47 pm
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Na jakie hexy, bo nie mogę się doczytać?

_________________
Życie jest jak gulasz. Nigdy nie wiesz na co trafisz.
Losdesperados Rally Team
TA-04R Rally
Custom TLT Chevy Blazer K5
Axial Scorpion


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 08, 2007 7:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
Rozpakowałem jedna paczke i wejście na hex jest jakieś dziwne :? jakby brakowało z 0,5mm miejsca :? Nie rozumiem :? Ale 5zł za komplet to wspaniała cena nawet jak za felgi na pokaz...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 08, 2007 7:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 11, 2007 12:28 pm
Posty: 173
Lokalizacja: Poznań
GEX napisał(a):
Rozpakowałem jedna paczke i wejście na hex jest jakieś dziwne :? jakby brakowało z 0,5mm miejsca :? Nie rozumiem :? Ale 5zł za komplet to wspaniała cena nawet jak za felgi na pokaz...


moze to napisac na auckji?
aby nie wprowadzac ludzi w błąd...

_________________
=)))


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 08, 2007 7:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
A czy ja kogos wprowadzam w błąd? Takie kupiłem takie sprzedaje...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: losi
PostNapisane: Wt maja 08, 2007 7:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 9:38 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Bydgoszcz
To są calowe wymiary


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 08, 2007 10:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
Calowe? Tzn?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 09, 2007 6:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2005 8:18 pm
Posty: 606
Lokalizacja: Tychy
To znaczy ze wymiary podawane sa w calach. Felgi beda pasowac do calowych modeli.

_________________
Marek 'wrzech' Wrzesiński
wrzech[at]o2.pl
OFNA LX COMP II, tc6, RC18T2
E Maxx BL
galeria modeli, modów i czesci


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 09, 2007 10:52 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 17, 2003 6:06 pm
Posty: 623
Lokalizacja: Warszawa
RADZE TO DOPISAĆ

_________________
Pozdrawiam,

Mariusz Koziorowicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 09, 2007 1:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 08, 2006 2:03 am
Posty: 199
Lokalizacja: Warszawa
Wg ehobbies maja jeszcze zwiekszona o 2 mm srednice i przystosowane sa do niskoprofilowych gum.

Mnie akurat by pasowalo, ale te hexy...

_________________
Łukasz Spychalski
Kyosho Pureten/Focus WRC @ Novak 5800SS @ A123


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: losi
PostNapisane: Śr maja 09, 2007 4:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 9:38 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Bydgoszcz
mogę ci podpowiedzieć felgi są najwyższej klasy jak potrafisz sobie dorobić zabieraki będziesz miał felgi pro.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 09, 2007 5:45 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
panowie to skoo hexy sa wieksze, to co za problem kupic jakies plastikowe i je podciac? Albo alu i tez jes troche sciac?

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: losi
PostNapisane: Śr maja 09, 2007 6:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 9:38 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Bydgoszcz
z góry trzeba sciąć w środkók trzeba rozwiercić


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 09, 2007 9:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
Tak samo uważam... I w doatku komplet kół za 5zł... To poprostu smieszne...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 09, 2007 9:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2005 8:18 pm
Posty: 606
Lokalizacja: Tychy
Jakaby cena nie byla kupujacy powinien wiedziec ze te kola nie sa typowe dla nas. U nas jest system metryczny, nie imperialny.

_________________
Marek 'wrzech' Wrzesiński
wrzech[at]o2.pl
OFNA LX COMP II, tc6, RC18T2
E Maxx BL
galeria modeli, modów i czesci


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest N cze 28, 2026 9:34 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL