Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt maja 03, 2024 10:10 am

Teraz jest Pt maja 03, 2024 10:10 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 801 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt sty 30, 2007 9:27 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2004 3:47 pm
Posty: 756
Lokalizacja: Wrocław
Witam


Temat zakładam po to, aby wszyscy mogli umiescic jednorazowo post na temat problemów z użytkownikami allego jak i naszej giełdy. Post ma być w formie - na poczatku wielkimi literami, ta i ta osoba, potem zrobiła to i to, i cały przebieg sytuacji. Żadne komentarze, kłótnie w tym temacie nie będą tolerowane. Temat nie jest po to, aby się ludzie wyżalali jaki to świat kapitalizmu jest okrutny, ale po to, aby ostrzec przed nieuczciwością więc proszę krótko i zwięźle!
Wczoraj pojawiły się dwa tematy dotyczące tej problematyki i w celu upożądkowania giełdy zapraszam do korzystania.

Jakub Mazur


Ostatnio edytowano Wt sty 30, 2007 9:35 am przez Jakub Mazur, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 30, 2007 8:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 04, 2006 1:07 am
Posty: 47
Lokalizacja: Bielsko-biala
Witam wszystkich, chcialbym powiedziec o pewnym PIOTRkU z RYBKIKA. Kupilem od niego model, przez tel chlopak wydawal sie opcykany w modelarstwie, budowie i tuningu rc, choc jego glos wydawal sie dziewczecy. Zaufalem mu i zlecilem budowe tb-02 wraz z osprzetem. Niestety zostalem oszukany poniewaz po przyjezdzie do domu i ogladnieciu modelu okazało się:
1
antena w apce była złamana i sama apa wygladała jakby spadła komuś, spust nie działał i baterie nie miały kontaktu. Wszystko naprawilem
2
silnik był przykręcony jedna śróbką, w dodatku wkręconą pod kątem, poniewarz kolega Piotruś nie umiał włożyć alu mocowania. Zębatki zasklepiały sie tak, że przy pierwszym starcie mialbym po zębatkach i moze nawet po silniku, bo skrzywił by się "trzon" silnika
3
sam model jest złożony na odwal sie, mnóstwo luzów na kielichach, wachacze niedokrecone i brak podkładek, drazki luzne po 0,5cm itd.
4
zabieraki nie dokrecone, po sciągnieciu koła odpadły
5
regulator przyklejony na superglue, nie moge go oderwac bo podwozie połamie. A włcznik przyklejony w miejscu na baterie, ktora sie nie mieści przez to. Udało sie odkleic chodz nie bez strat
6
regulator połączony z serwem tak, ze jak pojechalem do kumpla to zdzikł, w zasilaniu byl wpiety chanel1, a w ch1 wpiety chanel2, a zasilanie wisialo o bok
7
serwo z odbiornikiem również przykrecone krzywo, a sróbki wystają poza nadwozie.
8
brak podkladki pod silnikiem
9
brak podkladek przy kolach
10
i jeszcze inne drobne niedoróbki

Wiec ostrzegam przed PIOTRKIEM z RYBNIKA, moze ktos go zna. Jego gg to 1978705 . Pozdrawiam Piotrusia i wszystkich takich zdolnych modelarzy. A i jeszcze jedno, ostatnio napisal mi, ze teraz idzie półke wyżej i kupuje associated, bo tamiya do associated ma się jak fiat do mercedesa napisal. Mysle, ze wielu sie nie zgodzi z tym bo TB evo to chyba wysoka półka RC?

_________________
QbA TB-02 RTR Toyota Levin
Carson Comanche 27cmm
Motorówka(jak narazie w czasie budowy)
Heli
FORUM Z BB


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 30, 2007 11:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 27, 2006 9:27 am
Posty: 119
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Potwierdzam wypowiedz kolegi... Mianowicie chcialem kupic u Piotrka model TB-02. Najpierw sie zgodzil ze sciagnie model w ok 2 tygodnie, pozniej zaczol krecic ze moze to dlugo potrwac bo on musi po niego do Chin jechac i tak sie wkoncu wyparl ze nie zajmuje sie juz sprowadzaniem modeli Tamiya.
Nie polecam wam tego "modelarza"

_________________
Pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 01, 2007 11:05 am 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=5642736
człowieka znam (w sumie to znałem) osobiście i niepolecam kupowania tych modeli !

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 06, 2007 10:41 am 
Offline

Dołączył(a): So cze 17, 2006 11:12 am
Posty: 321
Lokalizacja: Wrocław
Dość dawno na forum był temat "sprzedam 3 modle PILNIE za 42 zł" oferta ta była wystawiona przez niejakiego MACIEJA OTROCKIEGO. Ja dysponujący niewielkim budżetem postanowiłem się dowiedzieć więcej o tej ofercie. Napisałem na GG i dogadałem się z gościem . Pisał że to są modele TT-01 TL-01 i jakiś jeep z marketu. Byłem zaszokowany ceną wiec cały czas dopytywałem się czemu tak niska cena on stwierdził że leżą na półce i się marnują. Wydawał mi się przekonujący gdyż napisał jeszcze ze ma 31 lata i ma status zawodnika na rcauto.pl . Przeszliśmy do konkretów podał mi numer konta ja wpłaciłem pieniądze i czekałem na paczkę, no i nadal czekam ..Zablokował mnie na gg i tyle.

Link to ogłoszenia na forum

http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.ph ... ght=modele


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 17, 2007 9:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 9:41 pm
Posty: 1002
Lokalizacja: Białystok
MACIEJA OTROCKIEGO - tak kolego mnie tez oszukał. Kupil odemnie niby model potem 3 tyg się wykręcał (była to moja tl-ka) a potem zablokowal i użył tekstów z rynsztoku .... Przykre ale prawdze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 06, 2007 10:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2005 8:18 pm
Posty: 606
Lokalizacja: Tychy
Uzytkownik FAZER.

Mial kupic aparature, oczywiscie zatwierdzal sie w tym ze kupuje na 100%. Pozniej sie okazalo ze dla kolegi to ma byc wiec czekalem na dane adresowe oraz informacje kiedy zrobi przelew. Zbywal mnie az w koncu sie nie odezwal.

_________________
Marek 'wrzech' Wrzesiński
wrzech[at]o2.pl
OFNA LX COMP II, tc6, RC18T2
E Maxx BL
galeria modeli, modów i czesci


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 21, 2007 6:51 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 16, 2005 8:27 pm
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa
Witam w dziale sprzedam/Nieuczciwi użytkownicy, problemy w transakcjach. zostało umieszczone moje nazwisko z niewyjasnionych mi przyczyn :/ Ktos podszył sie pod moja skromna osobe narobił syfu i teraz moje nazwisko jest wyświetlone tam :/ Niewiedzieć czemu :/ Prosze o interwencje w tej sprawe (usunięcie tych postów) i próbe ustalenia osoby która mogła się podemnie podszywać:/ Bo nie chce aby byle kto szargał moje nazwisko :/

Z poważaniem Maciej Otrocki

PS: Licze na wyjaśnienia w tej sprawie

_________________
Tworzy się... już niedługo ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 14, 2007 9:53 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 22, 2003 3:00 am
Posty: 587
Lokalizacja: Szprotawa
Parę tygodni temu na allegro kupił ode mnie multilatora człowiek o nicku Dusio_2004 . Po zakupie multilatora napisał do mnie "wie pan co rezygnuję"
Po telefonie do niego usłyszałem głos 12latka i głupie tłumaczenie że on już taki jest i dużo klika a potem nie kupuje.

Wystrzegajcie się tego dzieciaka. Na allegro ostatnio sprzedawał e-maxx i silnik brushlees do e-maxxa więc pewnie jest na rcauto obecny.

Całe szczęście zawiesili mu konto na allegro. Ale jak znam życie i upartość takich trolli (dzieci neo) to stworzy nowe ten szkodnik i będzie dalej zatruwał nam modelarskie życie.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 11, 2007 5:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2006 7:12 pm
Posty: 1795
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Marcinie, też zostałem przez niego oszukany.
Miała być wymiana. Ja zaoferowałem zestaw bezszczotkowy, a on dwa modele(TT-01 i TB-01). Wszystko fajnie, zrobiliśmy dwie aukcje na allegro i w ogóle. Podobno wysłał modele we wtorek 26.06.07(wtorek). Ja wysłałem silnik z reglem w czwartek mając nadzieję, że paczka z modelami niedługo przyjdzie.
Potem, gdy paczka nie przychodziła, gadałem z Eere na gg, który jest z nim w klasie i on wiedział o tym, że TT-01 już dawno została sprzedana. O TB-01 nic nie wiedział. Przypadkiem w tym samym czasie napisał do mnie Grzesiek Pośpiech, któremu Dusio_2004 oferował w tym samym czasie TT-01 z silnikiem bezszczotkowym. Odradziłem mu, mówiąc że to oszust. Wychodzi na to, że kolega oszukuje wszystkich naokoło.

Sprawa się po kilku tygodniach rozwiązała(dzięki Eere) ale nie do końca.
Dostałem paczke, a tam wszystko porozwalane. W TT-01 nie było drążka kierowniczego, przedniego dyfra i dogbona ale to nie było najgorsze.
TB-01 w ogóle całe przyszło porozkładane. Nie byłoby najgorzej jeśli można by było to złożyć. Okazało się, że połowy części nie ma, dyfry w częściach, łożyska zniszczone itd itd. Poza tym miałem dostać 4 serwa - nie dostałem żadnego. Miałem dostać 4 pakiety - dostałem 2 - jeden całkowicie zniszczony, drugi po wybuchu. Miałem również dostać 3 karoserie - dostałem dwie zniszczone. Z kolegą Dusio nie mam do tej pory kontaktu ale rozwiąże sprawe na pewno, bo mam adres :twisted:

Poza tym spojrzałem na allegro i okazało się, że jego konto jest zawieszone. A najlepsze jest to, że chłopak ma 14 lat i o jego interesach NA PEWNO nie wiedzą rodzice.

Marcin Kierkus napisał(a):
Całe szczęście zawiesili mu konto na allegro. Ale jak znam życie i upartość takich trolli (dzieci neo) to stworzy nowe...

UWAGA, ma on nowe konto na allegro - jego nick to "hotbodies". Ostrzegam, nic nie kupujcie!!

Marcin Kierkus napisał(a):
Wystrzegajcie się tego dzieciaka. Na allegro ostatnio sprzedawał e-maxx i silnik brushlees do e-maxxa więc pewnie jest na rcauto obecny.

E-Maxx był mój i zestaw bezszczotkowy również. Z E-Maxxa zerżnął cały opis ode mnie, a z zestawu regulator był zniszczony(wiedział o tym przy wymianie). On sprzedawał go jako nówke.

Użytkownika ładnie mówiąc nie polecam :lol:

pozdr.

_________________
gg: 1337750


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 16, 2007 2:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Wczoraj sprzedałem model użytkownikowi na allegro pawel337_3p
Wypytywał o model itd. Zalicytował a następnego dnia odpisuje, że on nie chce tego modelu, że to dla kolegi który się rozmyślił. Napisał wcześniej żeby wysłać za pobraniem. Dobrze że paczka nie została jeszcze wysłana. Nie polecam tego człowieka. NIEPOWAŻNY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 25, 2007 6:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz wrz 06, 2007 9:15 am
Posty: 197
Lokalizacja: Rzeszów
Co prawda zostałem "nacięty" już dosyć dawno (blisko rok temu), ale na Forum rcauto.pl jestem dopiero od kilku dni. W związku z tym, że transakcja zakończyła się dla mnie bardzo kiepsko i czuję się oszukany to postanowiłem napisać parę słów.
Otóż, osobą, od której kupiłem na Allegro model był niejaki Marcin Pogorzelski (Warszawa, Generała Zajączka).
Kupiłem Yokomo w wersji MR-4TC SD SSG. Z opisu wynikało, że model jest kompletny i w super stanie. Prawda była jednak dalece rozbieżna względem opisu - lista niezgodności liczyła kilkanaście pozycji przy czym niektóre były ewidentnym i zamierzonym oszustwem, np. zamiast serwa Futaba dostałem Acomsa, zamiast Saturna dostałem zużytego blaszaka, itd. Proszę sobie wyobrazić moje rozczarowanie...
Oczywiście, prowadziłem przez prawie miesiąc rozmowy mailowe, miałem dostać HPI Sprint-a, pakiet, budę i dopłatę za to Yokomo, ale kontak się urwał i nic z rekompensaty nie wyszło... :(
W związku z tym - proszę uważać na tego delikwenta.
Dzisiaj, po ściągnięciu z RCMart części za sumę ponad 400,- zł autko jest w stanie dobrym, ale doprowadzenie do stanu bardzo dobrego kosztowałoby mnie zbyt wiele, więc niesmak z tej transakcji pozostanie...
pozdrawiam i wszystkim życzę jak najmniej takich przygów...
Sławek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 2:31 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
NIE POLECAM Przemka Boruckiego
wysłałem mu replike pistoletu m4a1 za którą miałem otrzymać niekompletne podwozie carsona thor.. wysłałem mu go 13 w czwartek.. doszła mu w poniedziałek.. -17 . Powiedział ze wyslal podwozie 14 wrzesnia..
W ten poniedzialek [17] napisal mi ze paczka przyszla spowrotem
ze cos sie z adresem pomylil czy cos.. wyslal poraz kolejny..
mial byc do konca tygodnia bo mi zalezalo - mialem w weekend zawody..
niedoczekalem sie.. dnia 24 w poniedziałek po zawodach ,napisał mi że znowu wróciła mu paczka.. że cos poczta nawaliła okej.. wysłał ją ponownie niby z centralnej poczty... jak pisal w ten sam poniedzialek ,w wieczór. Dziś jest
piątek 28 nadal nie mam modelu.. mam już tego serdecznie dość , Nie polecam..
Jak może być taki człowiek w teamie ..

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 2:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 9:05 am
Posty: 65
Lokalizacja: Rzeszów
Bartek Koźbielak napisał(a):
NIE POLECAM Przemka Boruckiego
wysłałem mu replike pistoletu m4a1 za którą miałem otrzymać niekompletne podwozie carsona thor.. wysłałem mu go 13 w czwartek.. doszła mu w poniedziałek.. -17 . Powiedział ze wyslal podwozie 14 wrzesnia..
W ten poniedzialek [17] napisal mi ze paczka przyszla spowrotem
ze cos sie z adresem pomylil czy cos.. wyslal poraz kolejny..
mial byc do konca tygodnia bo mi zalezalo - mialem w weekend zawody..
niedoczekalem sie.. dnia 24 w poniedziałek po zawodach ,napisał mi że znowu wróciła mu paczka.. że cos poczta nawaliła okej.. wysłał ją ponownie niby z centralnej poczty... jak pisal w ten sam poniedzialek ,w wieczór. Dziś jest
piątek 28 nadal nie mam modelu.. mam już tego serdecznie dość , Nie polecam..
Jak może być taki człowiek w teamie ..


napisałem już do Przemka żeby wyjaśnił sprawę
czekamy na odpowiedź

_________________
pozdrawiam
Paweł


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 2:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
oki dzięki wielkie
więc czekamy..

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 801 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Następna strona

Teraz jest Pt maja 03, 2024 10:10 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL