Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 5:49 am

Teraz jest N cze 28, 2026 5:49 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt paź 31, 2006 7:04 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
W zwiazku z tym, ze zainteresowanie, oraz liczba chetnych na paczke jest spora, mysle, ze moznaby cos wspolnego zoorganizowac.

Niestety ostatnio mam niewiele czasu, wiec wszelkie liosty to piliczenia prosze kierowac na maila raflee@o2.pl (onetu juz nie uzywam) ... zwykle wieczorami jestem przy kompie i moge policzyc.

Jesli chodzi o wysylke zakupionych rzeczy - ja jak juz wiem z praktyki po sobie mam czas tylko w piatki, zeby skoczyc na poczte - w wyjatkowych przypadkach moge wyslac w inny dzien. Mozliwy odbior osobisty u mnie, na zaowdach, albo gdziekolwiek bede, byle bym wiedzail, ze mam co mam wziasc :P

Ostatnio mialem spora przerwe od tego wszystkiego, wiec teraz trzeba wszystko nadrobic... niedlugo jeszcze pojawi sie lista tego co mam do sprzedania w domu.

Jesli chodzi o jakosc moich uslug - w polsce chyba nie ma osoby, ktora zostawilaby w tym sklepie wiecej pienidzy niz ja... w samym rcmarcie moj dorobek wynosci ponad 10 974$ + 3 715$ w mushroomie :P - czyli po naszemu to jest w sumie lekko liczac 45 tys zl

Ale jesli ktos mimo tego balby sie o swoje, pozostawione u mnie pieniadze to moge wystawic aukcje na ebayu.pl, allegro.pl z zakupionym towarem - ale jesli wartosc bedzie duza to jestem za mniejszeniem jej troche, bo te prowizje tylko w gore ida :P

Jesli zdarzyloby sie, ze na paczke dostalbym clo - PLACE JE Z WLASNYCH PIENIEDZY! wiec cena, ktora podaje jest ostateczna - ew. jesli nie pisze ze jest z przesylka to trzeba dodac kolo 6-8zl.

Jesli ktos ma jeszcze jakies pytania to prosze pytac.

Kontakty:

gg: 3053328
mail: raflee@o2.pl
kom: heyah i orange - podaje na priv, zeby niektorym sie nie przydal do meczenia mnie :P - kom. dostepny po 15, smsy prawie caly czas - jak nie odbieram, ani nie odpisauje to znaczy, ze nie moge :P - jestem zajety, jade czyms, albo nie mam kom przy sobie.

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 06, 2006 11:56 am 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
up :)

jedna osoba juz przelala pieniadze... jesli ktos potrzebuje szybka paczke - ta niedlugo bedzie zamawiana :)

Gwarantuje nieskie ceny :P

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 10, 2006 8:11 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 08, 2005 11:54 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Czy temat jest aktualny, bo wysłałem w poniedziałek maila i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi...
Jestem zainteresowany kupnem kilku drobiazgów z rcmart - jakie są warunki, zasady, dodatkowe koszty, kiedy będzie składane zamówienie, kiedy realizacja itd.

_________________
OFNA Blazer/Violator .26 (DX3 2.4GHz)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 10, 2006 9:22 am 
Offline

Dołączył(a): So sie 20, 2005 11:08 am
Posty: 74
Lokalizacja: Cieszyn
Dokładnie... też wysłałem maila i cisza. Nic się nie mogę dowiedzieć na ten temat.

_________________
Spec - Xray T3 EU
LRP Brushless Inside/KoPropo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 10, 2006 11:34 am 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 25, 2006 2:48 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
tez jestem bardzo zainteresowany
chce kupic Team Asso TC4 RTR lub w zwyklej wersji do skladania
pls o ceny, przesylke dodatkowe oplaty i terminy na pm82pm@o2.pl lub najlepiej na 668115661 pozdro, Pawel

_________________
"82 SQUAD" - Asso TC4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 11, 2006 10:54 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Aktualnie mnienie ma w domu... jakwroce z zawodow to poodpisuje na wszystkie maile. Przepraszam, jesli ktos musi tak dlugo czekac.

W pon. kolo 10-12 postaram sienadrobic wszytko - w mailu objasnie wszystko co i jak :)

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 21, 2006 11:58 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 10:16 am
Posty: 202
Lokalizacja: Kraków
Witam. Czy oferta jest aktualna ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 24, 2006 8:20 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Ta paczka o ktorej tutaj pisalem jest juz zamknieta, ale jesli beda chetni na kolejna, to nie widze zadnego problemu :)

Teraz taka mala wiadomosc "na Swieta :)" - jesli ktos chce cos sobie zamowic na swieta to neich lepiej szybko podejmuje decyzje, pozniewaz czas oczekiwania na wysylke ze sklepu moze byc dosc dlugi - tak samo jak oczekiwanie na dostepnosc towaru... a na dodatek jeszcze hongkongpost.com ma w planach przerwy w wysylkach :P

Tak wiec zapraszam do szybkich zakupow :D

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 24, 2006 8:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Zapraszasz do zakupow ale juz we wlasnym zakresie, czy mozesz jeszcze paczke zrobic? Potrzebuje tylko 2 rzeczy za ok $15, po prostu nie ma ich w Polsce a sa bardzo potrzebne. Jesli moge sie dolozyc, to bardzo chetnie :)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 26, 2006 7:51 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Nie ma sprawy :)
Napisz na priv co to za rzeczy potrzebujesz to Ci policze i jak cos to Ci szybko wezme, bo biore paczke teraz taka "szybka" - na wlasne potrzeby ;) :P :)

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 19, 2006 10:58 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Paczka zrealizowana... juz wszystko porozsylane :)

Jesli ktos jest czyms zainteresowany to w styczniu pojdzie kolejna (teraz nie ma sensu bo za duzy ruch jest na pocztach, UC itd :P)

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 20, 2006 7:46 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Hej :) Rafal mam rozumiec ze do mnie rowniez paczka poszla?
Bo nie wiem, czy moja tez byla listopadowa, czy przypadkiem nie zamawiales tej czesci i kilku dla siebie pare dni pozniej?
Pozdrawiam

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 20, 2006 6:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2005 8:18 pm
Posty: 606
Lokalizacja: Tychy
Do autora watku:
Jak wyglada koncowa cena? Jesli wzialbym zamowienie np na 50$ w TH, bankier.pl mowi ze dolar kosztuje 2,88, wiec wychodzi 144 zl. Teraz ile % wiecej bede musiual zaplacic wliczajac przesylke 7 zl ?

_________________
Marek 'wrzech' Wrzesiński
wrzech[at]o2.pl
OFNA LX COMP II, tc6, RC18T2
E Maxx BL
galeria modeli, modów i czesci


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 21, 2006 2:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Rafal dzieki za paczke, saver dotarl :)

A do Innych: Polecam Rafala, wszystko przebieglo pomyslnie, paczka przyszla nawet w tym krotszym terminie. Polecam :)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 21, 2006 10:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 24, 2006 6:52 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Warszawa
Do mnie również doszła paczuszka. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam innym w 100%.

_________________
Było: Bycmo, TT-01, CC-01, Xray T1 Evo2.
GG: 8098788


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest N cze 28, 2026 5:49 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL