Witam do sprzedania mam 2 wiezyczki od t-maxxa. Stan swietny, dorzucam przednie słupki gratis. Cena za obie sztuki z wysyłką poleconym prio to 25 zł, mam tez układ skretu do t-maxxa łozyskowany za 25 zł, zawieszenie szerokie 2 dolne wachacze i 2 górne w cenie 10 zł za sztuke wachacza, wydech standardowy stockowy do t-maxxa w stanie idealnym za 15 zł oraz jeszcze troche . Prosze pytac w razie potrzeby, moze bede miał taką część do sprzedania

_________________
Free:Style:Olsztyn
Hardcore Custom UE SuperMaxx UE SuperMaxx BigBlock Chassis, GH exhaust Pro-Line wheels,all UE Custom prats, MX 3 Radio system i wiele wiecej! Za duzo modów zeby opisać

UE SuperMaxx to kult i ja go wyznaję

GG: 4899057