Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:37 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:37 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 1:08 pm 
Offline

Dołączył(a): So sie 19, 2006 12:16 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Biała Podlaska
WITAM mam do sprzedania ZAWODNICZY MODEL TOROWY KLASY DTM---CORALLY C4 Firma CORALLY produkuje modele i sprzet dla zawodowców wiec jest to niemała okazja nabyc model z całym osprzetem po tak atrakcyjnej cenie. projektanci tego modelu stawiali na wytrzymałosc i bardzo dobre własciwosci jezdne. dla zainteresowanych
www.corally.com

# # w skład zestawu wchodzi Podwozie profesjonalnej firmy CORALLY C4
# # silnik 13 zwojowy firmy ORION TEAM
# # servo mechanizm HS-300
# # 7cell Akumulatorów INTELLECT 3800 NIEURZYWANE!! tylko zostały uformowane i zlutowane(akumulatory te charakteryzuja sie duza pojemnoscia i żywotnoscia)---- IDEALNE NA ZAWODY
# # 2 BUDY SALLEN(stan idealny) + HONDA(do treningów)
# # REGULATOR 2 kierunkowy M-tronix Viper RV15 (z mozliwoscia wyłaczenia wstecznego)
# # APARATURA 2 KANAŁOWA + ODBIORNIK i kpl. kwarców


charakteryzacja podwozia:
# # Podwozie wykonane z kompozytu węglowego zapewniajacego lekkosc i wytrzymałosc
# # cały napęd jest przenoszony na paskach zebatych
# # model ma regulowane drązki skretne +servo saver
# # PEŁNA REGULACJA PODWOZIA
# # regulowane sprzegło poslizgowe (ONE WAY na tylne koła)zapewniajace lepsza kontrole przy chamowaniu
# # 4opony + felgi firmy VTEC
# # 4amortyzatory olejowe
# # dobrze dobrane przełorzenie do silnika 13zwoi
# ATAK:37
# ODBIÓR:110
# # podwozie elektronicznie wywarzane
# # MOŻLIWOSC STARTÓW W DTM OPEN i inne klasy torowe na asfalcie bądz dywanie
# # 2 dyferencjały KULKOWE-regulowane
# # zderzak piankowy
# # anodowane na złoto aluminiowe mocowanie wachaczy i dyfrów
# # aluminiowe zbieraki kół
# # półosie typu CVD bardzo wysokiej jakosci
# # cały model nie przypomina niczym orginału gdyż został BARDZO stuningowany.

Model został w pełni przygotowany do zawodów.. wystarczy dobry kierowca i mistrzostwo gotowe

stan modelu oceniam na IDEALNY "CENA-JAKOSC" gdyż cena tego zestawu była DUUUUUZO wyzsza.

wiecej foto na email.
wszystkich zainteresowanych zapraszam do licytowania

kto pyta nie błądzi wiec wszystkie pytania prosze kierowac na email badz gg lub kom dane kontaktowe # GG:5446780
#KOM:691230700-Łukasz


jest mozliwosc MINImalniej negocjacji cenowej gdyz potrzebuje szybkiej gotówki!!!!

zainteresowanych zapraszam na aukcje http://allegro.pl/item127351599_corally ... azja_.html

_________________
GG:5446780


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 1:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 02, 2005 5:37 pm
Posty: 375
Destroyer667 napisał(a):
dla zainteresowanych
www.corally.com


może słabo szukałem, ale nie odnalazłem na wskazanej przez Ciebie stronie informacji o tym modelu....

p.s. wiem, że ogłoszeń w tym dziale nie powinno się komentować, ale uważam, że reklamowanie tego modelu do klasy DTM Open to co najmniej przesadny optymizm z Twojej strony (żeby nie nazwać tego dosadniej). widziałeś jakimi modelami startują w tej klasie zawodnicy w obecnym stuleciu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:37 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL