
Model Mitsubishi Lancer WRC 1:10. Stan modelu oceniam na -bardzo dobry. Świetnie nadaje się dla najmłodszych oraz dla tych którzy zaczynają przygodę z modelami RC. Cena jaka by mnie interesowała to na dana chwilę 250zł.
W modelu przeprowadziłem tuning stylistyczny (wizualny):
- zmeniony zostal kolor karoseri, szyb i kół
- zostały zamontowane światła (przód, tył) i neonki po bokach samochodu
- z przodu zamontowałem złotą siateczkę
Model prezentuje się bardzo dobrze. Zdjęcia nie oddają prawdziwego realizmu, piękna modelu. W nocy fajny efekt daja właczone świała i neonki. Jedynie od spodu podwozia i na karoseri widać małe otarcia od jazdy, tylna część karoseri posiada małe pęknięcie które zakleiłem. Wygląd modelu można zmieniać dowolnie, jedynym ograniczeniem jest Twój gust. Model jest szybki i zwinny.
Funkcjonalny 2-kanałowy system R/C pozwala na płynne i bardzo precyzyjne kontrolowanie kierunków jazdy (przód/tył/skręty) pojazdu. Lekkie i trwałe nadwozie umieszczono na podwójnie resorowanym podwoziu typu QD. Wymienny system kwarców pozwala na jednoczesne sterowanie trzema pojazdami przy użyciu trzech różnych kanałów.
W skład zestawu wchodzi:
- model
- pilot
- ladowarka
- pakiet akumulatorków NI-CD 800mAh 9,6V
- instrukcja w języku angielskim i niemieckim
- oczywiscie oryginalne opakowanie.
Od siebie dodaję jeszcze baterie 9V do pilota i 2 baterie do zasilania oświetleniem.
Dane techniczne
Skala 1:10
całkowita długość 435 mm
całkowita szerokość 185 mm
całkowita wysokość 144 mm
masa podwozia 1015 g
szer./średn. opon 26/50 mm, bieżnikowane
nadwozie tworzywo
podwozie typ QD
rama tworzywo
układ zawieszenia niezależne, podwójne wahacze(przód)
amortyzatory 4, sprężynowe
silnik elektryczny RE-280
typ napędu 2WD
mechanizm różnicowy dyferencjał stożkowy
prędkość 35-40km/h
regulator prędkości mechaniczny
nadajnik aparatura 2-kanałowa z selekcją częstotliwości
zasilanie akumulator Ni-Cad 9,6V
Poświęciłem na niego dużo czasu i sporo mnie to też kosztowało. Kolega miał podobny model i często się wyścigowaliśmy. Sprawiało to nam wielką przyjemność. Teraz go już sprzedał i nie mam się z kim ścigać. Sprzedaję bo potrzebuje szybko pieniędzy na nowy model. Cena do negocjacji. Możliwa wymiana.
Szczegułowe informację tel. 0605827361, gg. 96620278, email:
max18-88@o2.pl
Kupujesz to co widoczne na zdjęciach.
Tak wyglądał:
http://img103.imageshack.us/img103/7665/021px.jpg
http://img103.imageshack.us/img103/6632/013pk.jpg
Tak wygląda:
http://img155.imageshack.us/img155/3060/m1he.jpg
http://img155.imageshack.us/img155/2512/m10hm.jpg
http://img459.imageshack.us/img459/8855/041uy.jpg
http://img210.imageshack.us/img210/530/107fm1.jpg
http://img419.imageshack.us/img419/9381/197ti.jpg
http://img386.imageshack.us/img386/4115/203mx.jpg
http://img386.imageshack.us/img386/1319/222pi.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/7586/258xr.jpg
http://img511.imageshack.us/img511/5362/319nt.jpg
http://img511.imageshack.us/img511/9651/329vl.jpg
http://img282.imageshack.us/img282/7526/351xc.jpg