Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:02 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:02 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 5:12 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 01, 2005 12:07 am
Posty: 193
Lokalizacja: Poznań
Na sprzedaż mam silnik z modelu Carson Stormracer, silnik 2.5ccm. Szczegółowych danych nie mam, nie znam sie na silnikach spalinowych. Jego stan oceniam na dobry. Wypalone, cieżko dokładnie stwierdzić, około 4L myśle, może troche więcej.
Niestety na szczegółowe pytania nie jestem w stanie odpowiedzieć, sprzedaje to co na zdjeciach + filtr paliwa. Silnik jest troche zabrudzony ale myśle że to nie problem

http://img502.imageshack.us/img502/9185/silnik3ge.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/5985/silnik29or.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/2685/silnik33on.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/3052/silnik47ua.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/7532/silnik51xb.jpg
http://img180.imageshack.us/img180/9875/silnik69hp.jpg

Cena jaka mnie interesuje to 120zł do negocjacji

Drugą rzeczą jaka chce sprzedać jest (przybajmniej tak mi się wydaje) skrzynia biegów z hamulcem.

http://img166.imageshack.us/img166/3457/skrzynia0ch.jpg
http://img152.imageshack.us/img152/8393 ... ia24vy.jpg
http://img166.imageshack.us/img166/193/skrzynia39lk.jpg
http://img166.imageshack.us/img166/2410 ... ia47kz.jpg

Chce za nią powiedzmy 50zł też do negocjacji


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 17, 2006 10:51 am 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 05, 2004 12:23 pm
Posty: 46
Jestem zainteresowany tym motorkiem za 100 zł..tel. 0601 600 922 Maciej Kapkowski

_________________
Maciek
niezrzeszony


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 17, 2006 5:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 01, 2005 12:07 am
Posty: 193
Lokalizacja: Poznań
Silnik sprzedany.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 5:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lis 01, 2005 12:07 am
Posty: 193
Lokalizacja: Poznań
up ;)

Skrzynia za 30zł


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:02 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL