Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:37 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:37 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 12:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Witam!!!

Do sprzedania bagusik 1/8 po przepaleniu 3 litrow (lacznie z docieraniem) paliwa tornado 20%. Oryginalna aparature zastapilem pistoletem firmy Team Associated- ma wiecej mozliwosci regulacji a przede wszystkim malutki odbiornik.

Jesli ktos nie wie co to za sprzet to po krotce objasnie. Po wyjeciu z pudelka nadaje sie do startu w zawodach w klasie IC8T. Posiada wszystko to co wymagane w przepisach- zbiornik 125 ccm, silnik 3,5 ccm. Jego konstrukcja jest mocna i na tyle prosta ze model nadaje sie nawet dla poczatkujacych zawodnikow. Posiada elementy przeniesienia napedu z utwardzonej stali- po przebiegu 3 litrow nie nosza sladow zuzycia. Dyfry ze skosnymi zebami najnowszej konstrukcji- nie do zajechania.

Tu link z opisem : http://www.defena.pl/sklep/product_info ... fo=p251_GS Storm EVO RTR.html

Dodatkowo dorzucam kpl kol Medial Pro Katana.
Serwo na skrecie firmy Tower Pro- super mocne i szybkie - 0,13 sek i 15 kg.

Model mechanicznie w stanie idealnym- jedynie w tylnym amoryzatorze trzeba wymienic tloczek- nie rozbieralem go ale olej nie wyciekl a amorek nie tlumi wiec raczej to bedzie to.
Lotka peknieta, ale sie trzyma- w tego typu modelu to nieuniknione. Karoseria przypalona z tylu od kolanka wydechu i peknieta przy mocowaniu tylnym- na pierwszy rzut oka wyglada jak nowa. Trzyma sie bez problemu.

Model kupiony w kraju za 1749 zl.

Do kpl potrzeba grzalki, akusow, butelki do tankowania oraz paliwa.

Mysle ze cena jest ok ale mozna sie troszke potargowac :)

pytania na gg z podpisu

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Ostatnio edytowano Pt kwi 14, 2006 3:55 pm przez Paweł Rzedzicki, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 7:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Wystawilem aukcje i sa foty gdyby ktos chcial polukac http://allegro.pl/item97717117__zawodni ... _rtr_.html

Czekam na chetnych-sprawa dosc pilna ;)

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 1:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
Za ile jesteś ostatecznie w stanie puścić ten model?

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 1:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Zalezy mi na czasie i to bardzo. 10% moge od razu opuscic.


NOWA CENA 1170 ZŁ

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 9:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Uwaga Uwaga!!!

W zwiazku z pytaniami o sprzedaz poszczegolnych podzespolow prosze o odwazne pytanie co kto by chcial. Jesli bedzie odpowiednia ilosc chetnych to pojdzie w kawalkach!!!

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 7:59 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
UWAGA!!!

Teraz jest to juz 100% rtr. Koszyk na aku, butelka do tankowania, grzalka i kpl baterii w aparaturze i modelu!!!!

_________________
Darmowy podpis, to jest to!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:37 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL