Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:29 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:29 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
 Tytuł: Wyprzedaż
PostNapisane: N mar 12, 2006 6:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
1.regulatror elektroniczny carson:
przód / hamulec / tył
zakres napięcia 4,8 - 9,6V
ilość ogniw 4 - 8
ograniczenie > 20 zwojów
spadek napięcia 0,07V
prąd stały 1 sek. - 110A
prąd stały 30 sek. - 40A
prąd stały 5 min. - 22A
częstotliwość - 2kHz
zasilanie BEC - 5V / max. 1A
waga z przewodami 50g
waga bez przewodów 27g
wymiary 35 x 34 x 15 mm
NIGDY NIE UŻYWANY
160zł!!!

2.Ładowarka protech
prerobiona na wtyczkę od zasilacza komputerowego
Dwa rodzaje prądu ładowania (przełącznik):
- 1,3A dla pakietów 600-1000mAh
- 3,2A dla pakietów 1100-2000mAh.
Przykładowo czas ładowania pakietu 7,2V 2000 mAh wynosi około 40 minut.
Ładowarka wyłącza się automatycznie po naładowaniu akumulatora przechodząc w tryb doładowywania.
Przycisk "start" i kontrolka ładowania.
CENA 80zł- Sprzedane

3.Filtr powietrza niebieski tuningowy- 30zł
http://img404.imageshack.us/img404/2660 ... rza9yz.jpg

4.Back plate do silników 12-18- 35zł


5.Nówki opnki dirtbonzy do savaga wraz z felgami- 250zł

6.Podwójny tłumik do mt2- 40zł
http://img404.imageshack.us/img404/3416 ... hhh9ql.jpg
http://img404.imageshack.us/img404/7538/tumkk0fd.jpg

więcej info pod gg-6499141[


Ostatnio edytowano Pn mar 20, 2006 8:15 pm przez Jacek Tomczak, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 13, 2006 7:12 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Ten filtr to jest do sava??

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 16, 2006 12:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
wiem,ze pasuje do mt2, a czy do sava to sprawdze


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 20, 2006 12:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
Nowe ceny


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 20, 2006 10:04 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 29, 2005 10:59 pm
Posty: 560
Lokalizacja: Gdańsk
do MT2 , czyli do zwyklego RS4 takze ?
bo w razie co to wzialbym i filtr i wydech ;]

_________________
...życie nie po to jest by brać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 21, 2006 2:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
Wydech to nie wiem ale filtr pasuje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:29 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL