Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:46 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:46 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Śr lut 15, 2006 1:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2005 11:43 am
Posty: 123
Lokalizacja: Gdańsk
Witam
Jak w temacie:

Zestaw Nadajnik + odbiornik + kwarce 40Mhz

Nadajnik: SANWA M-zechs 3 kanałowy z modułem o częstotliwości 40 Mhz aparatura posiada komputer i pamięć 3 modele, wszystkie parametry ustawiane elektronicznie i programowalne, Timer, Lap control, ustawienia trymerów podręczne, a także D/R. Display, wyświetlacz, blokada klawiatury…
Zestaw zawiera pakiet akumulatorów Sanyo 2100 mAh

Odbiornik: GMr-598 5 kanałowy

Kwarce: SANWA Tx i Rx o częstotliwości 40.730Mhz

ŻADNA USTERKA NIE WPŁYWA NA PRACE PODZESPOŁÓW!! ELEKTRONIKA W PEŁNI SPRAWNA!!

W nadajniku jest uszkodzona kieszeń na pakiet (podczas ładowania zagrzały się stare akumulatory i wytopiły małą dziurke z boku pod nalepką, oraz została lekko pęknięta podstawa). Wszystkie usterki naprawione. Dziurka zaklejona poxipolem, a ten pomalowany na czarno, a pęknięcia zklejone super mocnym klejem (nie pamiętam nazwy, ale sprawdzony, 10 razy mocniejszy od kropelko podobnych!!)

Obudowa odbiornika trochę obdrapana.

Cena całego zestawu to 350zł

FOTKI wysyłam chętnym na e-mail.

KONTAKT
e-mail: igor-r@wp.pl
gg: 3199418


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 18, 2006 3:56 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 01, 2005 3:03 pm
Posty: 375
Lokalizacja: Ruda Śl
poproszę zdjęcia na y1y@interia.pl

Zdjęcia wgrywamy na serwer. Informacje TUTAJ - Mariusz

_________________
Pozdrawiam
Paweł


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 19, 2006 10:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 14, 2004 3:07 pm
Posty: 802
Lokalizacja: <<<Dzięgielów>>>
Poproszę foty na jarox91@o2.pl

P.S Jeśli możesz to lepiej wstaw na serwer który mod podał wyrzej :wink:

_________________
Pozdrawia Jarosław Damiec


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 25, 2006 8:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2005 11:43 am
Posty: 123
Lokalizacja: Gdańsk
przepraszam za opuźnienie, nie miałem czym zrobić, zdjęcia będą niedługo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 14, 2006 8:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2005 11:43 am
Posty: 123
Lokalizacja: Gdańsk
AKTUALNE, ale tylko odbiornik.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:46 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL