Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 9:18 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 9:18 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: Pn sty 16, 2006 10:14 am 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 17, 2004 2:24 pm
Posty: 333
Lokalizacja: Lubsko
1/6 OFF ROAD BUGGY

Model dlugości 630 mm
z silnikiem 7,5 ccm- XRace-
RTR z aparatura Husky and Ken firmowaną przez CONRADA,

wyciętym i pomalowanym nadwoziem.

Jeśli chodzi o możliwosci jezdne jest bezkonkurencyjny.

Silnik o niespotykanej mocy w polączeniu z perfekcyjnie skonstruowanym podwoziem dają maksimum terenowej frajdy.

Dane silnika:
Abb. 11
Typ X-Race 46 SZ

Pojemność 7,50 ccm

Moc silnika 3,55 kW / 4,8 PS !

28.000 U/min

Waga 490 g
sposób odpalania szarpak


Model wyposażony w 3mm aluminiowe podwozie,
regulowaną 2-biegowa skrzynię,
dwa oddzielnie regulowane tarczowe hamulce,
klocki hamulcowe z okladzinami ciernymi i stalowe tarcze hamulcowe,
rezonansowa rura wydechowa oraz przednie i tylne wzmocnienia podwozia.
Elektronika zamknieta w odpornym na kurz i bryzgi wody pudelku.
Zbiornik paliwa 125 ml, komplet lozysk kulkowych.

pozdrawiam

_________________
Kiedyś......MODELE NA TWOJĄ KIESZEŃ...
Dzisiaj.......MODELE NA TWOJĄ KIESZEŃ....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 9:18 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL