Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:53 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:53 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor
PostNapisane: Wt paź 18, 2005 4:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 04, 2004 10:10 am
Posty: 236
Lokalizacja: Leeds
Witam!
Pod koniec miesiąca chce zlozyc większe zamówienie w rcmart.com jeżeli jest ktoś chetny proszę o kontakt poprzez PM.

_________________
__________________________________________
Obecnie: Hot Bodies Lightning 10 Buggy, Thunder Tiger ST-1
__________________________________________
GG:5061472


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 18, 2005 6:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
Ja bym sie dołączyl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 18, 2005 7:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2005 7:16 pm
Posty: 471
Lokalizacja: Białystok
juz pisalem na PM tez jestem zainteresowany



oto co za odpowiedz dostalem

Fakt. Jeden + drugi gratis Very Happy chyba sam sie skusze. Na chetnych czekam do końca miesiaca ewentualnie do momentu kiedy kwota zamówienia dojdzie do 2000zł(taki mam limit karty płatniczej).
Za jeden zestaw wychodzi 264zł(to i tak tanio w Polsce 2 akusy 3300mah to koszt 578zł...)
Za dwa zestawy(4pakiety) to będzie 462zł czyli 231zł za zestaw(2pakiety).


a pytalem sie ile wynioslo by mnie gdybym zamawial za 66$ 4 pakiety niezłe przebicieco

to ze z 220 zlotych sie zrobi 462 to troche dziwne ale smieszniejsze jest to ""(to i tak tanio w Polsce 2 akusy 3300mah to koszt 578zł...)""" o jakich pakietach ty mowisz nawet u rojny nie ma takich cen najdrozsza selekcja to http://rojna.pl/index.php?d=produkt&id=516
LRP SC-3700UP za 240 zeta a na allegro gp 3700 sa po 220 wiec gdzie ja moge dostac 2 pakiety za 578 PLN :P

_________________
Asso RC18T FT mamba 8000 -102kmh
Tamiya TA-02 NOVAK ss5800 -52kmh
Toyota Celica Gr.B (1989)
Traxxas E-MAXX- Feigao 10L MM
Losi 8ight T - Rx8 1900kv


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 21, 2005 12:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 04, 2004 10:10 am
Posty: 236
Lokalizacja: Leeds
MMaLy napisał(a):
juz pisalem na PM tez jestem zainteresowany
a pytalem sie ile wynioslo by mnie gdybym zamawial za 66$ 4 pakiety niezłe przebicieco

to ze z 220 zlotych sie zrobi 462 to troche dziwne ale smieszniejsze jest to ""(to i tak tanio w Polsce 2 akusy 3300mah to koszt 578zł...)""" o jakich pakietach ty mowisz nawet u rojny nie ma takich cen najdrozsza selekcja to http://rojna.pl/index.php?d=produkt&id=516
LRP SC-3700UP za 240 zeta a na allegro gp 3700 sa po 220 wiec gdzie ja moge dostac 2 pakiety za 578 PLN :P

__________________________________________________________
Własnie sam sobie odpowiadasz, u rojny jeden pakiet kosztuje 240zł a na allegro 220zł. JEDEN, tutaj masz za taką cene DWA pakiety! a 462zł jest za 4 Pakiety!!
Co do kosztów jak umiesz liczyc to policz sobie sam! 2 pakiety 66$ +39$ wysyłka+4$ marża dla banku +3% całej kwoty za skożystanie z płatności PayPal+2% dla mojego banku za przewaluowanie ze złotówek na $. Dalej! 22% vat + opłaty celne+wysyłka na terenie Polski!
Chyba nie spodziewałes sie ze zapłacisz 66$ a ja za ciebie opłace wysyłkie i cała reszte kosztów :evil: Jak nie wierzysz ile to kosztuje to złóż sobie konto, złóż wniosek o karte kredytową i zamów sam, wtedy pogadamy.

_________________
__________________________________________
Obecnie: Hot Bodies Lightning 10 Buggy, Thunder Tiger ST-1
__________________________________________
GG:5061472


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 21, 2005 1:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 18, 2005 4:50 pm
Posty: 116
zmien bank lub zrob karty kredytowe.-9% dla bankow to smiech.Powiedz jeszcze o jakich oplatach celnych mowisz,bo nie kumam...

_________________
mt2,revo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 21, 2005 8:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 10:24 pm
Posty: 472
Lokalizacja: Łódź
bo z tego co weim (nie wiem czy to prawda) to w rcmart zawsze wystawaiaja zanizona fakture zeby cla i podatku nie placic

_________________
Pozdrawiam Igor Budziński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 21, 2005 8:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
nie zawsze, ajedynie na prośbę i to niezbyt chętnie :P

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 21, 2005 8:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 10:24 pm
Posty: 472
Lokalizacja: Łódź
mowiłem, ze nie wiem czy to prawda ale poprosic zawsze mozna

_________________
Pozdrawiam Igor Budziński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 22, 2005 11:43 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2005 7:16 pm
Posty: 471
Lokalizacja: Białystok
shy4 napisał(a):
shy4 napisał(a):
Własnie sam sobie odpowiadasz, u rojny jeden pakiet kosztuje 240zł a na allegro 220zł. JEDEN, tutaj masz za taką cene DWA pakiety! a 462zł jest za 4 Pakiety!!



LOL jesli nie umiesz czytac to u rojny za 240 zeta jest selekcja czyli 6 cell do samodzielnego połączenia a ty to porownujesz do pakietow po 16 dolarow ???? zreszta sama pojemnosc mowi za siebie 3700 u LRP a 3300 u g-maxxa

jakbym mial na pakiety do wydania prawie 500 zeta to bym se kupil 18 celli GP 3700 bo jest na forum jedna osoba ktora je sprzedaje ( w dziale akumulatory)

a tak wogole 39 $ za wysyłke paczki ktora bedzie wazyc napewno mniej niz 2 funty ??? ja sie nie znam na cenach wysylek ale jak czytalem inne posty to tam przewaznie wysylka oscylowala w granicach 25 $

a chodzi mi glownie o to ze jakabys byl uczciwy to powiedzialbys mi ze to nieoplacalne jest sciagac te pakiety bo u nas za 100 mozna kupic pakiet 3000 mAh ewentualnie jesli sciagasz cos sobie to moglbys to zamowic i i ja bym ci zaplacil jakas czesc kwoty za transport ale co tam lepiej zachwalac te pakiety i wciskac mi kit ze w polsce 2 pakiety 3300 to 578 zeta ( nadal nie odpowiedziles skad ta cene wzieles) i przestan udawac niewiniatka chciales mnie naciagnac i tyle


a co do

Cytuj:
Chyba nie spodziewałes sie ze zapłacisz 66$ a ja za ciebie opłace wysyłkie i cała reszte kosztów


w pytaniu o koszty wyraznie napisalem - ile mnie moze wyniesc sciagniecie tych pakietow ?


a tak wogole to rozchodzilo sie o te pakiety
http://www.rcmart.com/catalog/product_i ... ts_id=9876



wlasnie przegladalem temat z tower hobbies i znalazlem taka wypowiedz pana Rojny

Biorac pod uwage ze wiekszosc zamowien to drobne zamowienia na czesci gdzie koszt wysylki nie przekracza $10 rozwijanie tematu czym i jak wysylac nie ma wielkiego sensu.

wiec teraz to juz jestem pewny ze te 39 $ przesylki jest wyssane z palca ( no chyba ze zamowic jakims fedex-em expres super turbo mail w 2 dni dostawa do domu :)

_________________
Asso RC18T FT mamba 8000 -102kmh
Tamiya TA-02 NOVAK ss5800 -52kmh
Toyota Celica Gr.B (1989)
Traxxas E-MAXX- Feigao 10L MM
Losi 8ight T - Rx8 1900kv


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 22, 2005 8:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 04, 2004 10:10 am
Posty: 236
Lokalizacja: Leeds
[quote="MMaLywiec teraz to juz jestem pewny ze te 39 $ przesylki jest wyssane z palca ( no chyba ze zamowic jakims fedex-em expres super turbo mail w 2 dni dostawa do domu :)[/quote]


To jak jestes taki pewien i wogóle debesciak to złóz sobie sam zamówienie w rcmart i wtedy sie wypowiadaj. :evil:

_________________
__________________________________________
Obecnie: Hot Bodies Lightning 10 Buggy, Thunder Tiger ST-1
__________________________________________
GG:5061472


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 22, 2005 9:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
jak zlozy na własną reke na bank na tyl lepiej wyjdzie... liczyliśmy wiec wiemy!

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:53 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL