Pierwszy to buggy 1/8 XB8 firmy X-ray, model niewiele jezdzony w bardzo dobrym stanie, samo podwozie, mozemy sie dogadac co do serw. Chcialbym za nie dostac
SPRZEDANY
Drugi to domowym sposobem przerobione Kyosho MP7.5 na truggy, dodane dystanse PRO-LINE 23mm, buda z modelu Team losi XXX-NT i kola z kyosho Giga Crushera (troche na sile dopasowane, radze wymienic kola na inne) Dodaje wszystko zeby przerobic auto na buggy (normalne hexy 17mm, oslony boczne, i jakies kola) czyli prawie ze 2 auta w jednym, za atrakcyjna cene 700.
Jest to podwozie, w bardzo dobrym stanie, w bardzo malo jezdzone
http://img119.imageshack.us/img119/3253/p50500692pv.jpg
http://img119.imageshack.us/img119/8089/p50500707gx.jpg
http://img125.imageshack.us/img125/732/p50500716wi.jpg
http://img115.imageshack.us/img115/5264/p50500722ap.jpg
http://img137.imageshack.us/img137/738/p51000748wr.jpg
pytania na PRV