Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 7:07 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 7:07 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Wt maja 24, 2005 5:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 28, 2005 8:45 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Opole
Witam, mam do zaoferowania pirometr cyfrowy mierzący temperaturę powierzchniowo na odległość, dokładność pomiaru wyświetlana jest 000,0, największe odchylenia pomiaru to +/- 2'C, ale z mojego doświadczenia z tym urządzeniem wartość błędu nie przekracza 0,5'C. Samo urządzenie jest kompletne i po wyciagnięciu gotowe do pomiaru, może rejestrować i zatrzymywać w pamięci najwyższą lub najniższą zanotowaną temperaturę podczas pomiaru, można też go przełączać pomiędzy skalami 'C i 'F, urządzenia nowe w fabrycznym opakowaniu gotowe do pracy. Zastosowania są ogromne w budownictwie modelarstwie (silniki spalinowe, elektryczne regulatory elektryczne), informatyce itp. Cene można negocjować. Urządzenie jest bardzo przydatne podczas docierania silników spalinowych gdzie temperatura ma kluczowe znaczenie, sam takie posiadam i urzywam do tego typu celów.

Oto zdjęcie:

http://siwy.black-pearl.eu.org/Tempgun/tempgun.jpg


Wszelkie pytania na :

siwy@black-pearl.eu.org GG: 2670762 Tel. 602-119-971 Skype: siwyroot


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 24, 2005 5:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Polecam wszystkim spalinowcom. Jest to znacznie dokładniejsza i nowsza wersja termometra . Polecam zwłaszcza tym którzy ciągle pożyczają to urządzenie od innych :lol:

Przepraszam za zaśmiecanie Twojego tematu

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 24, 2005 7:41 pm 
Offline

Dołączył(a): N lis 30, 2003 2:31 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Pabianice
sluchaj .... a czy ten twoj termometr ma funkcje mierzenia najwyzszej temperetury ktora mozna wlaczyc na stale ? czy zawsze po odpaleniu trzeba wejsc i wcisnac naprzyklad temp hi ? .... jesli mozna to wlaczyc na stale tak zeby mechanik nie musial grzebac przed pomiarem to masz zajebiste termometry i ja jeden biore 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 24, 2005 9:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 28, 2005 8:45 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Opole
Arkadiusz Gajzler napisał(a):
sluchaj .... a czy ten twoj termometr ma funkcje mierzenia najwyzszej temperetury ktora mozna wlaczyc na stale ? czy zawsze po odpaleniu trzeba wejsc i wcisnac naprzyklad temp hi ? .... jesli mozna to wlaczyc na stale tak zeby mechanik nie musial grzebac przed pomiarem to masz zajebiste termometry i ja jeden biore 8)


Witam, da się go tak ustawić lecz gdy urządzenie się wyłączy trzeba go na nowo ustawić lecz jest to bardzo proste naciska się 2 razy przycisk mode i już, na urządzeniu są tylko 2 przyciski scan i mode :) więc obsługa jest bardzo prosta.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2005 5:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 28, 2005 8:45 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Opole
Sprzedane !!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 7:07 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL