| Autor |
Wiadomość |
Dział: Aparatury Wątek: Problem z modelem! |
| pawelzajac7 |
|
Napisane: So sty 31, 2009 11:17 am
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 561
|
| Świeca jest nowa i działa. Nie wiem, może to wina regulacji silnika |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Problem z modelem! |
| pawelzajac7 |
|
Napisane: So sty 31, 2009 9:31 am
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 561
|
| Sory że pisze tutaj, Model nie chce mi zapalić, HPI Nitro MT2-Model nie dawno kupiłem ale do tej pory ani razu nim nie jeździłem! Model wcześniej działał, ale aparatura mi nie działała, teraz aparatura mi działa, to model nie chce odpalić! Model ma paliwo, silnik nie jest zalany, jest dobrze wyregul... |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Problem z aparaturą! |
| pawelzajac7 |
|
Napisane: Pt sty 30, 2009 1:25 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 473
|
Wielkie dzięki. Z modelem już wszystko ok. Tak myślałem że jest zalany, wiec rozkręciłem troche silnik, zdjąłem głowice, brałem szmatkę i ruszałem szarpanką, ale to było za mało, teraz jak go odwróciłem to pełno paliwa mi wyleciało.
Dzięki za pomoc! |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Problem z aparaturą! |
| pawelzajac7 |
|
Napisane: Pt sty 30, 2009 12:10 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 473
|
| Mam problem z aparaturą HPI, aparatura jest włączona, model też, nic nie naciskam a nagle zaczynają mi wariować serwa! czego to może być wina? Mam jeszcze problem z modelem, kiedy ciągne szarpanką, jest spory opór, ale nie jest on spowodowany szarpanką, tylko raczej silnikiem, bo jak odkręce świece ... |
|
 |
| Sortuj wg: |