Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:11 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:11 am


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Aparatury   Wątek: Problem z modelem!

Napisane: So sty 31, 2009 11:17 am 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 561


Świeca jest nowa i działa. Nie wiem, może to wina regulacji silnika

 Dział: Aparatury   Wątek: Problem z modelem!

 Tytuł: Problem z modelem!
Napisane: So sty 31, 2009 9:31 am 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 561


Sory że pisze tutaj, Model nie chce mi zapalić, HPI Nitro MT2-Model nie dawno kupiłem ale do tej pory ani razu nim nie jeździłem! Model wcześniej działał, ale aparatura mi nie działała, teraz aparatura mi działa, to model nie chce odpalić! Model ma paliwo, silnik nie jest zalany, jest dobrze wyregul...

 Dział: Aparatury   Wątek: Problem z aparaturą!

 Tytuł: !
Napisane: Pt sty 30, 2009 1:25 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 473


Wielkie dzięki. Z modelem już wszystko ok. Tak myślałem że jest zalany, wiec rozkręciłem troche silnik, zdjąłem głowice, brałem szmatkę i ruszałem szarpanką,
ale to było za mało, teraz jak go odwróciłem to pełno paliwa mi wyleciało.

Dzięki za pomoc!

 Dział: Aparatury   Wątek: Problem z aparaturą!

Napisane: Pt sty 30, 2009 12:10 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 473


Mam problem z aparaturą HPI, aparatura jest włączona, model też, nic nie naciskam a nagle zaczynają mi wariować serwa! czego to może być wina? Mam jeszcze problem z modelem, kiedy ciągne szarpanką, jest spory opór, ale nie jest on spowodowany szarpanką, tylko raczej silnikiem, bo jak odkręce świece ...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:11 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL