Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:31 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:31 am


Znalezione wyniki: 10
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Proszę o pomoc.

Napisane: Śr gru 22, 2010 6:57 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1858


Dziękuje bardzo za tak wyczerpującą wypowiedz, bardzo mi pomogła. Chyba już zdecydowałem.
Podaj mi na pw swoje gg jak bym miał jakieś wątpliwości nie będę zaśmiecał forum.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Mazur.

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Proszę o pomoc.

Napisane: Śr gru 22, 2010 2:51 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1858


ok no to mamy faworyta a carson i inne takie dziwne odpadają. Powiedz który byś wybrał ty, który ma najlepsze właściwości trakcyjne itp.(sory że tak pytam ale dawno w tym nie siedziałem)
Powiedz mi tylko co to jest za silnik GO???taki chyba jest we VRX-1, popraw mnie jeśli się myle.

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Proszę o pomoc.

Napisane: Śr gru 22, 2010 12:55 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1858


a co myślicie o tym
Kod:
http://intermodel.pl/product_info.php?products_id=1048


jak z częściami do niego?? Ma w standardzie apke 2.4Ghz a to duży plus.

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Proszę o pomoc.

Napisane: Śr gru 22, 2010 12:36 am 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1858


To musi być spalina kocham ten hałas i zapach.
Jak z częściami do niego?? dużo się psuje, prosze o jeszcze kilka propozycji i bardziej szczegółowo opisanych tzn. jaki dostep do czescil, co sie psuje najczesciej itd.

Słyszałem o tych Jamminach że są dobre i normalnie jeźdzą nie to co savage.

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Proszę o pomoc.

 Tytuł: Proszę o pomoc.
Napisane: Wt gru 21, 2010 9:13 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1858


Witam wszystkich. Po długiej przerwie chce wrócić do modelarstwa i proszę o poradę w wybraniu można powiedzieć pierwszego modelu. Budżet 1600zł max na wszystko(czyli około 1200-1300zł na model) model buggy lub truggy spalinowy. Ma być to model w miarę bez awaryjny, do którego części są łatwo dostępn...

 Dział: Kupię   Wątek: Buggy elektryczne 1/10.

Napisane: So kwi 04, 2009 8:43 am 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 285


Dziekuje i pozdrawiam wszystkich którzy pomogli. Mazur :D

Temat do usunięcia.

 Dział: Kupię   Wątek: Buggy elektryczne 1/10.

Napisane: Pt kwi 03, 2009 5:19 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 285


Buggy elektryczne 1/10. interesuja mnie firmy HPI, Tamiya i Carson.
Pozdro Mazur

 Dział: Sprzedam   Wątek: Sprzedam Hpi E-Firestorm.

Napisane: N sty 25, 2009 1:53 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 665


Już nie aktualne znalazłem klienta.

Pozdro Mazur93

 Dział: Sprzedam   Wątek: Sprzedam Hpi E-Firestorm.

Napisane: So sty 24, 2009 7:28 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 665


Sprzedam Hpi E-Firestorm jeżdzony 2 razy po 30 minut. Stan jak nówka. Mogę sprzedać samo podwozie za 300zł lub pozdwozie z serwem, apka i silnikiem bezszczotkowym 9t za 700zł. Informacje pod numerem telefonu 514200494 nr gg 161643 e-mail: mazur1200@wp.pl. PILNE!!! Ceny do negocjacji. Pozdrawiam Mazur

 Dział: Sprzedam   Wątek: Sprzedam aparaturę Graupner|JR XS-6 - SPRZEDANA

Napisane: Cz sty 08, 2009 1:47 pm 

Odpowiedzi: 17
Wyświetlone: 2358


Witam. Tak się sklada że też mam taką aparaturę i rzeczywiscie polaryzacja jest odwrotna, a apka (przynajmniej w moim przypadku) wyłacza się poniżej 7.25v. Podłącz apke na ok 2 godzinki, a jak się po przestawieniu pozycji włącznika na ON nie wlączy to tak jak ja to zrobiłem, przetnij kabel od zasila...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 10 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:31 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL