| Autor |
Wiadomość |
Dział: Co wybrać? Wątek: Proszę o pomoc. |
| Mazur93 |
|
Napisane: Śr gru 22, 2010 6:57 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1858
|
Dziękuje bardzo za tak wyczerpującą wypowiedz, bardzo mi pomogła. Chyba już zdecydowałem. Podaj mi na pw swoje gg jak bym miał jakieś wątpliwości nie będę zaśmiecał forum.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Mazur. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Proszę o pomoc. |
| Mazur93 |
|
Napisane: Śr gru 22, 2010 2:51 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1858
|
ok no to mamy faworyta a carson i inne takie dziwne odpadają. Powiedz który byś wybrał ty, który ma najlepsze właściwości trakcyjne itp.(sory że tak pytam ale dawno w tym nie siedziałem) Powiedz mi tylko co to jest za silnik GO???taki chyba jest we VRX-1, popraw mnie jeśli się myle. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Proszę o pomoc. |
| Mazur93 |
|
Napisane: Śr gru 22, 2010 12:55 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1858
|
| a co myślicie o tym Kod: http://intermodel.pl/product_info.php?products_id=1048
jak z częściami do niego?? Ma w standardzie apke 2.4Ghz a to duży plus. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Proszę o pomoc. |
| Mazur93 |
|
Napisane: Śr gru 22, 2010 12:36 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1858
|
To musi być spalina kocham ten hałas i zapach. Jak z częściami do niego?? dużo się psuje, prosze o jeszcze kilka propozycji i bardziej szczegółowo opisanych tzn. jaki dostep do czescil, co sie psuje najczesciej itd.
Słyszałem o tych Jamminach że są dobre i normalnie jeźdzą nie to co savage. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Proszę o pomoc. |
| Mazur93 |
|
Napisane: Wt gru 21, 2010 9:13 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1858
|
| Witam wszystkich. Po długiej przerwie chce wrócić do modelarstwa i proszę o poradę w wybraniu można powiedzieć pierwszego modelu. Budżet 1600zł max na wszystko(czyli około 1200-1300zł na model) model buggy lub truggy spalinowy. Ma być to model w miarę bez awaryjny, do którego części są łatwo dostępn... |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Buggy elektryczne 1/10. |
| Mazur93 |
|
Napisane: So kwi 04, 2009 8:43 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 285
|
Dziekuje i pozdrawiam wszystkich którzy pomogli. Mazur
Temat do usunięcia. |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Buggy elektryczne 1/10. |
| Mazur93 |
|
Napisane: Pt kwi 03, 2009 5:19 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 285
|
Buggy elektryczne 1/10. interesuja mnie firmy HPI, Tamiya i Carson. Pozdro Mazur |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam Hpi E-Firestorm. |
| Mazur93 |
|
Napisane: N sty 25, 2009 1:53 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 665
|
Już nie aktualne znalazłem klienta.
Pozdro Mazur93 |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam Hpi E-Firestorm. |
| Mazur93 |
|
Napisane: So sty 24, 2009 7:28 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 665
|
| Sprzedam Hpi E-Firestorm jeżdzony 2 razy po 30 minut. Stan jak nówka. Mogę sprzedać samo podwozie za 300zł lub pozdwozie z serwem, apka i silnikiem bezszczotkowym 9t za 700zł. Informacje pod numerem telefonu 514200494 nr gg 161643 e-mail: mazur1200@wp.pl. PILNE!!! Ceny do negocjacji. Pozdrawiam Mazur |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam aparaturę Graupner|JR XS-6 - SPRZEDANA |
| Mazur93 |
|
Napisane: Cz sty 08, 2009 1:47 pm
|
|
Odpowiedzi: 17 Wyświetlone: 2358
|
| Witam. Tak się sklada że też mam taką aparaturę i rzeczywiscie polaryzacja jest odwrotna, a apka (przynajmniej w moim przypadku) wyłacza się poniżej 7.25v. Podłącz apke na ok 2 godzinki, a jak się po przestawieniu pozycji włącznika na ON nie wlączy to tak jak ja to zrobiłem, przetnij kabel od zasila... |
|
 |
| Sortuj wg: |