| Autor |
Wiadomość |
Dział: ON-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: pytanie o podwozie |
| tracer |
|
Napisane: Pt cze 18, 2010 11:52 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 3903
|
| To teraz mam pewien zarys, wcześniej miałem model RC ale elektryczny do jazdy jak kolega nazwał "parkingowej" teraz chciał bym się przesiąść na model spalinowy ale taki który mógł by powalczyć w zawodach zastanawiałem się nad serpent 733 ale dopiero prowadzę rozpoznanie i sam nie wiem co w... |
|
 |
Dział: ON-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: pytanie o podwozie |
| tracer |
|
Napisane: Cz cze 17, 2010 8:22 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 3903
|
| Witam chciałem się dowiedzieć jakie podwozie będzie najlepsze do zawodów w klasie IC 10 i co sądzicie o podwoziu TS-4N |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: co myslicie o tym silniku |
| tracer |
|
Napisane: Śr kwi 02, 2008 1:12 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2270
|
| jaki regulator proponujesz? |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: co myslicie o tym silniku |
| tracer |
|
Napisane: Śr kwi 02, 2008 8:05 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2270
|
| regulator zasilanie 7,2-8,4V 6-7 ogniw silnik bez limitu zwoi oporność wewnętrzna 0,001Ohm obciążenie chwilowe 600A obciążenie ciągłe 80A regulowana częstotliwość 244Hz-15,6kHz bec 5,6V/1A bec dla silnego serwa 2,5A wymiary 35/27/31 waga 40g funkcja turbo 0 do 3s miękki start 0 do 1s regulowana siła... |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: co myslicie o tym silniku |
| tracer |
|
Napisane: Śr kwi 02, 2008 7:02 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2270
|
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: co myslicie o tym silniku |
| tracer |
|
Napisane: Wt kwi 01, 2008 9:16 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2270
|
kasa to tak 200 narazie musze po cwiczyc potem pomysle gdzie mozna by tym sie poscigac i na co sie nastawic  |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: co myslicie o tym silniku |
| tracer |
|
Napisane: Wt kwi 01, 2008 8:35 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 2270
|
|
 |
| Sortuj wg: |