Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:33 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:33 am


Znalezione wyniki: 7
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: ON-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: pytanie o podwozie

Napisane: Pt cze 18, 2010 11:52 am 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 3903


To teraz mam pewien zarys, wcześniej miałem model RC ale elektryczny do jazdy jak kolega nazwał "parkingowej" teraz chciał bym się przesiąść na model spalinowy ale taki który mógł by powalczyć w zawodach zastanawiałem się nad serpent 733 ale dopiero prowadzę rozpoznanie i sam nie wiem co w...

 Dział: ON-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: pytanie o podwozie

 Tytuł: pytanie o podwozie
Napisane: Cz cze 17, 2010 8:22 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 3903


Witam chciałem się dowiedzieć jakie podwozie będzie najlepsze do zawodów w klasie IC 10 i co sądzicie o podwoziu TS-4N

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: co myslicie o tym silniku

Napisane: Śr kwi 02, 2008 1:12 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2270


jaki regulator proponujesz?

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: co myslicie o tym silniku

Napisane: Śr kwi 02, 2008 8:05 am 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2270


regulator zasilanie 7,2-8,4V 6-7 ogniw silnik bez limitu zwoi oporność wewnętrzna 0,001Ohm obciążenie chwilowe 600A obciążenie ciągłe 80A regulowana częstotliwość 244Hz-15,6kHz bec 5,6V/1A bec dla silnego serwa 2,5A wymiary 35/27/31 waga 40g funkcja turbo 0 do 3s miękki start 0 do 1s regulowana siła...

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: co myslicie o tym silniku

Napisane: Śr kwi 02, 2008 7:02 am 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2270


regulator v-maxx 80 bez limitu zwoji a pakiet bedzie taki jak ten http://www.allegro.pl/item339225308_now ... 00mah.html

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: co myslicie o tym silniku

Napisane: Wt kwi 01, 2008 9:16 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2270


kasa to tak 200 narazie musze po cwiczyc potem pomysle gdzie mozna by tym sie poscigac i na co sie nastawic :P

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: co myslicie o tym silniku

Napisane: Wt kwi 01, 2008 8:35 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 2270


Witam od niedawna zaczolem skladac TT-01 przyszedl czas na silnik jaki byscie polecali i co sadzicie o tym

http://www.zabawki-modele.pl/catalog/pr ... 0ecb5b1452
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 7 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:33 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL