Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:51 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:51 am


Znalezione wyniki: 5
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Ładowarki   Wątek: Rozładowarka!!

Napisane: Wt wrz 25, 2007 6:32 am 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 2876


A poco dawać miernik jak można dać kilka oporników zeby przy 5,5V nic przez nie nie przechodziło i sprawa zalatwiona

 Dział: Kupię   Wątek: Dyferencjały TB-02 !!

Napisane: Pn wrz 03, 2007 9:02 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 340


Pilnie kupie dyfry każda ilość do modelu Tamiya TB-02 najlepiej nowe ale uzywane tez moga byc

 Dział: Sprzedam   Wątek: Subaru Impreza WRC 2003 RTR TB-02

Napisane: Cz sie 02, 2007 7:54 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 479


Tak jak w temacie nowe nie używane TB-02,Aparatura Acoms Technisport V 40Mhz Servo Futaba Regiel Teu 101bk
Zapłacilem za to:
Podwozie 600zł
Apka 150
Regiel 150(przy tb-02 nie ma w komplecie)
Serwo 70
Cena 900zł

Oczywiscie wszystko nowe

 Dział: Aparatury   Wątek: Zakłócenia

Napisane: Pt lip 13, 2007 9:04 pm 

Odpowiedzi: 11
Wyświetlone: 2400


raczej nie a raczej napewno nie

 Dział: Aparatury   Wątek: Zakłócenia

Napisane: Cz lip 12, 2007 5:42 pm 

Odpowiedzi: 11
Wyświetlone: 2400


Czasami regiel może zle współpracowac z odbiornikiem i moga byc zakłocenia. albo oddzialywania miedyz kabelkami
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 5 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:51 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL