Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:16 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:16 am


Znalezione wyniki: 9
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Buggy do 800zł

Napisane: N paź 28, 2007 8:58 pm 

Odpowiedzi: 18
Wyświetlone: 2020


chyba jednak mnie przekonałeś do E-maxxa ale nie jestem jeszcze pewny bo jeszcze kupie jakiegoś co będzie popsuty i będę musiał kasy więcej wydać, a co powiecie o Kyosho Twin Force??

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Buggy do 800zł

Napisane: N paź 28, 2007 6:20 pm 

Odpowiedzi: 18
Wyświetlone: 2020


a jaki byście polecali off-road do 1000zł z aku i ładowarką RTR?? ale żeby był nowy

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Buggy do 800zł

Napisane: Pt paź 26, 2007 2:00 pm 

Odpowiedzi: 18
Wyświetlone: 2020


a musi być koniecznie do niego 7,2V czy może być większe spięcie??

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Buggy do 800zł

Napisane: Cz paź 25, 2007 8:17 pm 

Odpowiedzi: 18
Wyświetlone: 2020


o tej ładowarce właśnie myślałem a jaki aku??

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Buggy do 800zł

Napisane: Cz paź 25, 2007 6:35 pm 

Odpowiedzi: 18
Wyświetlone: 2020


wiem jakie możliwości ma e-maxx ale jednak wole bandita

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Buggy do 800zł

Napisane: Cz paź 25, 2007 6:12 pm 

Odpowiedzi: 18
Wyświetlone: 2020


wole kupić buggy bardziej mi się podobają
aha i jaki wybrać akumulator 7,2V i ładowarkę do bandita??

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Buggy do 800zł

Napisane: Cz paź 25, 2007 5:47 pm 

Odpowiedzi: 18
Wyświetlone: 2020


E-MAXX trochę za drogi dla mnie

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Buggy do 800zł

Napisane: Cz paź 25, 2007 4:43 pm 

Odpowiedzi: 18
Wyświetlone: 2020


do zwykłej jazdy w terenie obojętnie czy 4WD czy 2WD nie robi mi to różnicy

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Buggy do 800zł

 Tytuł: Buggy do 800zł
Napisane: Cz paź 25, 2007 3:57 pm 

Odpowiedzi: 18
Wyświetlone: 2020


jakiego buggy elektrycznego RTR polecacie do 800zł
zastanawiam się nad Traxxas Bandit XL-5
http://www.sklep.rcmodelsport.pl/index. ... od_id=1785
i nad Kyosho Mini Inferno 1:16 MP 777
http://www.sklep.rcmodelsport.pl/index. ... rod_id=306

raczej bardziej polecali byście traxxas'a ??
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 9 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:16 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL