| Autor |
Wiadomość |
Dział: Co wybrać? Wątek: Buggy do 800zł |
| grabek |
|
Napisane: N paź 28, 2007 8:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 2020
|
| chyba jednak mnie przekonałeś do E-maxxa ale nie jestem jeszcze pewny bo jeszcze kupie jakiegoś co będzie popsuty i będę musiał kasy więcej wydać, a co powiecie o Kyosho Twin Force?? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Buggy do 800zł |
| grabek |
|
Napisane: N paź 28, 2007 6:20 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 2020
|
| a jaki byście polecali off-road do 1000zł z aku i ładowarką RTR?? ale żeby był nowy |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Buggy do 800zł |
| grabek |
|
Napisane: Pt paź 26, 2007 2:00 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 2020
|
| a musi być koniecznie do niego 7,2V czy może być większe spięcie?? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Buggy do 800zł |
| grabek |
|
Napisane: Cz paź 25, 2007 8:17 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 2020
|
| o tej ładowarce właśnie myślałem a jaki aku?? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Buggy do 800zł |
| grabek |
|
Napisane: Cz paź 25, 2007 6:35 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 2020
|
| wiem jakie możliwości ma e-maxx ale jednak wole bandita |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Buggy do 800zł |
| grabek |
|
Napisane: Cz paź 25, 2007 6:12 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 2020
|
wole kupić buggy bardziej mi się podobają
aha i jaki wybrać akumulator 7,2V i ładowarkę do bandita?? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Buggy do 800zł |
| grabek |
|
Napisane: Cz paź 25, 2007 5:47 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 2020
|
| E-MAXX trochę za drogi dla mnie |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Buggy do 800zł |
| grabek |
|
Napisane: Cz paź 25, 2007 4:43 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 2020
|
| do zwykłej jazdy w terenie obojętnie czy 4WD czy 2WD nie robi mi to różnicy |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Buggy do 800zł |
| grabek |
|
Napisane: Cz paź 25, 2007 3:57 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 2020
|
|
 |
| Sortuj wg: |