| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Terminologia :) |
| janbofan |
|
Napisane: N kwi 29, 2007 5:16 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 562
|
| Witam. Mam pytanie. Co to jest anti-squat? Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Zdanie: "The rear toe and anti-squat angles are adjustable using pivot blocks, just like on the high-spec racing buggies." Właściwie, najlepiej przetłumaczcie mi całe zdanie, bo to fachowa terminologia i ciężko... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pytania początkującego |
| janbofan |
|
Napisane: Pt kwi 20, 2007 9:55 am
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 1788
|
| Aha :D Proste przykłady najlepsze. To są klocki, które ściąga do siebie sprężyna, a jak obroty wzrosną, sprężyna nie utrzyma. Tak? To jest to: http://www.hpieurope.com/graphics/parts/86869/86869_01.jpg Tak? Jednego tylko nie rozumiem. Klocki są gładkie. Czy kosz w środku też jest gładki? Czy to się ... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pytania początkującego |
| janbofan |
|
Napisane: Cz kwi 19, 2007 5:25 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 1788
|
| Nie, nie :) Nie niepokoi mnie to wcale. Po prostu jeśli model jeździ, stoi, przyspiesza, gaśnie, to chcę wiedzieć, jak to się dzieje. Zastanawiałem się po prostu nad działaniem sprzęgła. Właściwie, to jest trochę na odwrót, podczas regulacji gaźnika trochę za bardzo sam się bierze do jazdy. I chcę s... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pytania początkującego |
| janbofan |
|
Napisane: Cz kwi 19, 2007 4:13 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 1788
|
| Witam. Mam Firestorma 10T od HPI. I pytania mam :) Nie mogę zajarzyć działania sprzęgła. Wiem, że chodzi o to, żeby po skoku różnica między prędkościami zębatek nie spowodowała uszkodzenia. A czy to, że model nie jedzie kiedy stoi z zapalonym silnikiem, to też skutek działania sprzęgła? Czy przekazu... |
|
 |
| Sortuj wg: |