Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 9:22 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 9:22 am


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Do Właścicieli benzynowych modeli Carson

 Tytuł: Drugi Comanche
Napisane: So mar 10, 2007 6:01 pm 

Odpowiedzi: 14
Wyświetlone: 3340


Z tym drugim modelem to tak przez przypadek wyszło - pierwszy już w 4 wyjściu na spacer udało mi sie popsuś - wpadłem do nieprzykrytej studzienki:( . Ale brat pzyczył kaske na drugi(sie zlitował) i spłacam powolutku

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Do Właścicieli benzynowych modeli Carson

Napisane: Cz mar 08, 2007 9:16 pm 

Odpowiedzi: 14
Wyświetlone: 3340


Dlatego kupiłem sobie drugiego comancha - na części i jest git!
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 9:22 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL