| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Do Właścicieli benzynowych modeli Carson |
| Majkel Najt |
|
Napisane: So mar 10, 2007 6:01 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3340
|
| Z tym drugim modelem to tak przez przypadek wyszło - pierwszy już w 4 wyjściu na spacer udało mi sie popsuś - wpadłem do nieprzykrytej studzienki:( . Ale brat pzyczył kaske na drugi(sie zlitował) i spłacam powolutku |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Do Właścicieli benzynowych modeli Carson |
| Majkel Najt |
|
Napisane: Cz mar 08, 2007 9:16 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3340
|
| Dlatego kupiłem sobie drugiego comancha - na części i jest git! |
|
 |
| Sortuj wg: |