| Autor |
Wiadomość |
Dział: SILNIKI SPALINOWE Wątek: Trx 3.3 prosba o pomoc w ustawieniu gaznika |
| RallyLeg |
|
Napisane: Śr mar 19, 2014 9:33 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 2682
|
| Problem rozwiazalem, napiecie na swiece musi byc bardzo duze zeby odopowiednio ja nagrzac, zepsuta mialem zapalarke ktora nie dawala odpowiedniego napiecia na swiece i dlatego byly problemy z uruchomieniem. |
|
 |
Dział: SILNIKI SPALINOWE Wątek: Trx 3.3 prosba o pomoc w ustawieniu gaznika |
| RallyLeg |
|
Napisane: Śr mar 12, 2014 12:22 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 2682
|
| Posiadam od niedawna T maaxa 3.3, model stal przez 2 lata nie zalany olejem, silnik caly rozebralem przemyłem alkoholem izotopowym, złozylem i odpalilem chodzil i zabralem sie za regulacje gaznika i nietety po ostygnieciu nie moge go odpalic, zalewa go ze az paliwo wylewa sie z tlumnika, probowalem ... |
|
 |
| Sortuj wg: |