Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 4:47 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 4:47 am


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Poszukuje śrub do STEEL SPUR GEAR SET do Savage X

Napisane: Pn lip 23, 2007 8:06 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 790


Bardzo dziękuje, o to mi chodziło!

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Poszukuje śrub do STEEL SPUR GEAR SET do Savage X

Napisane: Pn lip 23, 2007 12:04 am 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 790


Witam,

Czy jest możliwość dokupienia tych malutkich śrubek, które są w zestawie STEEL SPUR GEAR SET?? http://www.hpieurope.com/piw.php?lang=pl&partNo=86806
Jakie są te śrubki? Nigdzie nie znalazłem informacji dot ich wymiarów.

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Pomysły na przewracającego się Savage X

Napisane: Wt kwi 03, 2007 10:25 pm 

Odpowiedzi: 19
Wyświetlone: 3811


Bardzo dziękuję, za wszystkie odpowiedzi.
Zdecyduję, się na pewno na
- naukę jazdy :)
- opony 40
- miękkie sprężyny.
Czy mogę prosić o jakieś konkretne modele sprężyn?

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Pomysły na przewracającego się Savage X

Napisane: Wt kwi 03, 2007 10:56 am 

Odpowiedzi: 19
Wyświetlone: 3811


Witam,

Co można zrobić z Savage X, żeby się mniej przewracał w zakrętach?
Zdjąłem dystansy w amortyzatorach. Elementy zawieszenia są fabryczne.
Mam okazję kupić ew. jakieś części w USA, więc chciałbym to wykorzystać.
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 4:47 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL