| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: Bullet MT 400zł |
| Kajetan Milewski |
|
Napisane: Wt lis 19, 2013 8:32 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 1159
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię pchełkę amb rc |
| Kajetan Milewski |
|
Napisane: Wt lis 19, 2013 8:30 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 502
|
Witam, jestem zainteresowany kupnem pchełki amb rc. Propozycje proszę na pw. |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Bullet MT 400zł |
| Kajetan Milewski |
|
Napisane: Śr sie 28, 2013 9:44 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 1159
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Aparatura Robitronic nowa 200 zł. |
| Kajetan Milewski |
|
Napisane: Cz lip 11, 2013 9:33 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 700
|
up  |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Bullet MT 400zł |
| Kajetan Milewski |
|
Napisane: Śr lip 10, 2013 10:46 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 1159
|
| Witam, Mam do sprzedania Bullet'a MT bez elektroniki. Model w dobrym stanie, jedynie karoseria jest połamana w kilku miejscach. W zestawie jest dużo zapasowych części. Słupki na karoserie zostały wymienione na metalowe ponieważ oryginalne plastikowe potwornie się łamały, od czasu wymiany nigdy sie n... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Spoiler Ansmann racing 1:10 - 15zł |
| Kajetan Milewski |
|
Napisane: Pn lip 08, 2013 1:18 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 475
|
Witam, mam do sprzedania nowy spoiler firmy ansmann racing. Spoiler do modeli w skali 1:10 Cena 15zł |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Aparatura Robitronic nowa 200 zł. |
| Kajetan Milewski |
|
Napisane: Cz cze 27, 2013 3:26 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 700
|
| Mam do sprzedania aparaturę Robitronic. Apka po jednych zawodach, transportowana w pudełku i folii ochronnej. Bez śladów użycia. Proszę mailować w sprawie dodatkowych informacji. Cena: 200 zł do negocjacji. https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s261x260/382473_1387295068152230_12804... |
|
 |
| Sortuj wg: |