Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:51 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:51 pm


Znalezione wyniki: 7
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Sprzedam   Wątek: Bullet MT 400zł

Napisane: Wt lis 19, 2013 8:32 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1159


up

 Dział: Kupię   Wątek: Kupię pchełkę amb rc

Napisane: Wt lis 19, 2013 8:30 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 502


Witam,
jestem zainteresowany kupnem pchełki amb rc.
Propozycje proszę na pw.

 Dział: Sprzedam   Wątek: Bullet MT 400zł

Napisane: Śr sie 28, 2013 9:44 am 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1159


Up!!!

 Dział: Sprzedam   Wątek: Aparatura Robitronic nowa 200 zł.

Napisane: Cz lip 11, 2013 9:33 am 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 700


up :-)

 Dział: Sprzedam   Wątek: Bullet MT 400zł

 Tytuł: Bullet MT 400zł
Napisane: Śr lip 10, 2013 10:46 am 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1159


Witam, Mam do sprzedania Bullet'a MT bez elektroniki. Model w dobrym stanie, jedynie karoseria jest połamana w kilku miejscach. W zestawie jest dużo zapasowych części. Słupki na karoserie zostały wymienione na metalowe ponieważ oryginalne plastikowe potwornie się łamały, od czasu wymiany nigdy sie n...

 Dział: Sprzedam   Wątek: Spoiler Ansmann racing 1:10 - 15zł

Napisane: Pn lip 08, 2013 1:18 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 475


Witam,
mam do sprzedania nowy spoiler firmy ansmann racing.
Spoiler do modeli w skali 1:10
Cena 15zł

 Dział: Sprzedam   Wątek: Aparatura Robitronic nowa 200 zł.

Napisane: Cz cze 27, 2013 3:26 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 700


Mam do sprzedania aparaturę Robitronic. Apka po jednych zawodach, transportowana w pudełku i folii ochronnej. Bez śladów użycia. Proszę mailować w sprawie dodatkowych informacji. Cena: 200 zł do negocjacji. https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s261x260/382473_1387295068152230_12804...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 7 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 2:51 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL