| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: On-Road Avioracing 2,5cm3 4x4. |
| Szeszkin |
|
Napisane: Pn sie 21, 2006 8:52 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 378
|
Dodam jeszcze 2 litry paliwa Big Bang 16%, istnieje również możliwość zamiani na model typu buggy bądź off-road.
Edit:
Spoko, z obsługą forum nie mam problemów tak jak inni użytkownicy, wiem do czego służy Edytuj. Po prostu chciałem podbić temat  |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: On-Road Avioracing 2,5cm3 4x4. |
| Szeszkin |
|
Napisane: Pn sie 21, 2006 6:18 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 378
|
| Witam, mam do sprzedania model typu On-Road firmy Avioracing o stałym napędzie 4x4. Model nie dawno miał zmieniany przedni dyferencjał, sprężyny amortyzatorów, olej w amortyzatorach, nowe kolanko wydechu oraz nową zębatkę dyferencjału średkowego. Silnik modelu 2 miesiące temu przechodził generalny r... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Avioracing 2,5cm3 |
| Szeszkin |
|
Napisane: Pt lip 28, 2006 9:00 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 450
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Avioracing 2,5cm3 |
| Szeszkin |
|
Napisane: Wt lip 25, 2006 8:23 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 450
|
900zł do negocjacji  |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Avioracing 2,5cm3 |
| Szeszkin |
|
Napisane: Wt lip 25, 2006 7:50 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 450
|
| Witam, mam do sprzedania model typu On-Road firmy Avioracing o stałym napędzie 4x4. Model nie dawno miał zmieniany przedni dyferencjał, sprężyny amortyzatorów, olej w amortyzatorach oraz zębatkę dyferencjały środkowego. Silnik modelu 2 miesiące temu przechodził generalny remont. Model posiada nadpal... |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Monster Truck |
| Szeszkin |
|
Napisane: Wt lip 25, 2006 7:45 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 848
|
Witam!
Kupie model typu monster-truck, najchętniej Savage 25 bądź Tamiya TNX za rozsądną cenę.
 |
|
 |
| Sortuj wg: |