Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:51 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:51 am


Znalezione wyniki: 6
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Kupię   Wątek: Kupię części do Yokomo MR4 (lub model na części).

Napisane: Pt cze 16, 2006 6:03 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 201


Witam!

Jak w temacie. Kupię części do modelu yokomo MR4 lub cały model na części.

Pozdrawiam.
Marcin Borsuk

 Dział: Sprzedam   Wątek: Aparatura TQ3 - 99 zł

Napisane: Śr cze 14, 2006 10:46 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 484


Czy ogłoszenie nadal aktualne? Proszę o jakiś opis i zdjęcia.

 Dział: Aparatury   Wątek: Aparatura dla początkującego.

Napisane: Śr cze 14, 2006 10:09 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 1535


A co dokładnie nie podoba Ci się w Tym Airtronics'ie (czy może Accoms'ie bo niedokładnie napisałeś)? Ten Accoms Technisport nadaje FM więc to jest zaleta i jeżeli byłby gdzieś za 220 to rzeczywiście byłby konkurencyjny cenowo z Airtonicsem Blazer Sport, który nadaje AM. Tylko czy jest naprawdę zauwa...

 Dział: Kupię   Wątek: Szukam aparatury z odbiornikiem.

Napisane: Śr cze 14, 2006 9:09 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1439


Witam!

Jak w temacie. Szukam dobrej aparatury (pistoletowa) razem z odbiornikiem. Cena ok 200 PLN.

Pozdrawiam.
Marcin Borsuk

 Dział: Aparatury   Wątek: Aparatura dla początkującego.

Napisane: Śr cze 14, 2006 9:07 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 1535


Witam! Jestem początkujący i szukam jakiejś niedrogiej aparatury, która jednak posłuży mi trochę. Znalazłem taką aparaturę: http://allegro.pl/item110307326_aparatura_futaba_t2phka_z_odbiornikiem.html Cena jest dla mnie akceptowalna i plusem jest to, że jest odbiornik. Może polecicie jakieś za ok 200...

 Dział: Sprzedam   Wątek: Troche sprzetu... modele, silniki, akusy, serwa itd...

Napisane: Pn cze 12, 2006 7:55 pm 

Odpowiedzi: 17
Wyświetlone: 4601


Witam serdecznie!

Czy te graty z Twojego Yokomo będą pasowały do MR4? Jeżeli tak, to chętnie kupię kilka części. Jakbyś mógł zrobić zdjęcie "grupowe" części i mi przesłać to byłbym bardzo wdzięczny.
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 6 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:51 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL