| Autor |
Wiadomość |
Dział: Problemy z modelem elektrycznym Wątek: Problem z modelem Strada EVO S TC |
| Stawin |
|
Napisane: So sty 19, 2013 8:36 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 2807
|
|
 |
Dział: Problemy z modelem elektrycznym Wątek: Problem z modelem Strada EVO S TC |
| Stawin |
|
Napisane: Pt sty 18, 2013 9:01 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 2807
|
Czyli koszta małe nie będą mam rozumieć ?  |
|
 |
Dział: Problemy z modelem elektrycznym Wątek: Problem z modelem Strada EVO S TC |
| Stawin |
|
Napisane: Cz sty 17, 2013 11:18 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 2807
|
Przepiąłem wtyczki i nadal lipa Chyba poczekam na zjazd do PL i oddam gdzieś żeby ktoś zajrzał do niego. Dzięki za odpowiedzi |
|
 |
Dział: Problemy z modelem elektrycznym Wątek: Problem z modelem Strada EVO S TC |
| Stawin |
|
Napisane: N sty 13, 2013 11:08 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 2807
|
Wszystko wypinałem i spinałem jeszcze raz, nic się nie grzeje, silnik bezszczotkowy. Jakbym był w kraju to bym odniósł gdzieś do naprawy, a takto lipa Jeszcze jakieś pomysły, sugestie? Jeśli coś pomoże to mogę wrzucić zdjęcia.
Dzięki mortiser za za odpowiedź jednak to nie to  |
|
 |
Dział: Problemy z modelem elektrycznym Wątek: Problem z modelem Strada EVO S TC |
| Stawin |
|
Napisane: N sty 13, 2013 2:44 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 2807
|
| Na początku chciałem się przywitać jako nowy na forum i mam nadzieje, że przytule się tutaj na dłużej :D Kupiłem używany model i jeździł OK wszystko było w porządku, aż pewnego feralnego dnia jeździłem po wilgotnej nawierzchni (sztuczne boisko do kosza) i w środku auta było troche kropel wody. Wyjął... |
|
 |
| Sortuj wg: |