Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:14 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:14 am


Znalezione wyniki: 5
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Problemy z modelem elektrycznym   Wątek: Problem z modelem Strada EVO S TC

Napisane: So sty 19, 2013 8:36 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 2807


A wymiana na nowe?

 Dział: Problemy z modelem elektrycznym   Wątek: Problem z modelem Strada EVO S TC

Napisane: Pt sty 18, 2013 9:01 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 2807


Czyli koszta małe nie będą mam rozumieć ? :?

 Dział: Problemy z modelem elektrycznym   Wątek: Problem z modelem Strada EVO S TC

Napisane: Cz sty 17, 2013 11:18 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 2807


Przepiąłem wtyczki i nadal lipa :| Chyba poczekam na zjazd do PL i oddam gdzieś żeby ktoś zajrzał do niego. :( Dzięki za odpowiedzi

 Dział: Problemy z modelem elektrycznym   Wątek: Problem z modelem Strada EVO S TC

Napisane: N sty 13, 2013 11:08 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 2807


Wszystko wypinałem i spinałem jeszcze raz, nic się nie grzeje, silnik bezszczotkowy. Jakbym był w kraju to bym odniósł gdzieś do naprawy, a takto lipa :? Jeszcze jakieś pomysły, sugestie? Jeśli coś pomoże to mogę wrzucić zdjęcia.

Dzięki mortiser za za odpowiedź jednak to nie to :roll:

 Dział: Problemy z modelem elektrycznym   Wątek: Problem z modelem Strada EVO S TC

Napisane: N sty 13, 2013 2:44 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 2807


Na początku chciałem się przywitać jako nowy na forum i mam nadzieje, że przytule się tutaj na dłużej :D Kupiłem używany model i jeździł OK wszystko było w porządku, aż pewnego feralnego dnia jeździłem po wilgotnej nawierzchni (sztuczne boisko do kosza) i w środku auta było troche kropel wody. Wyjął...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 5 ]


Teraz jest Śr cze 24, 2026 7:14 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL