Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:41 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:41 pm


Znaleziono 1 wynik
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Aparatury   Wątek: sanwa mx-3 FG uszkodzenie

Napisane: Pt gru 28, 2012 4:48 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 1136


Witam. Mam problem z aparaturą. Otóż gdy włączam ją, to po około 10 sekundach lampka LED po prawej stronie gaśnie i słychać w jej okolicy pisk, a napięcie wzrasta o prawie 1V i wtedy aparatura przestaje działać. Nie wyłącza się ona, można wciąż "chodzić" po menu, lecz nie da się sterować m...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znaleziono 1 wynik ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:41 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL