Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:48 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:48 pm


Znalezione wyniki: 17
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Silniki S.H

Napisane: So mar 24, 2007 12:57 pm 

Odpowiedzi: 171
Wyświetlone: 27618


dzisiaj właśnie wróciłem z austrii i widzę nowe wpisy na forum i bardzo one mnie cieszą. a teraz konrety: - silniki sh są świetnym rozwiazanie dla tych którzy nie chcą przepłacać i wszyscy którzy je do tej pory kupili są z nich zadowoleni - oczywiste jest to że producenci (zlecający produkcję w tajw...

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Silniki S.H

Napisane: Pt mar 09, 2007 12:52 pm 

Odpowiedzi: 171
Wyświetlone: 27618


no właśnie.......a u nas za zakupy powyżej 300pln wysyłka gratis i to przez dhl. Nic tylko kupować.........
ekipa SHAFT

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Silniki S.H

Napisane: Pt mar 09, 2007 11:35 am 

Odpowiedzi: 171
Wyświetlone: 27618


Witam ponownie.....z przyjemnością informuje o otwarciu sklepu z silnikami s.h. !!!!!! sprawdzajcie www.shaft.pl po super silniki w najlepszych cenach. Pozdro od ekopy SHAFT

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Silniki S.H

Napisane: Cz sty 18, 2007 12:36 pm 

Odpowiedzi: 171
Wyświetlone: 27618


silnik był docierany więc na tą chwilę trudno o ocenę. zobaczymy w ten weekend jak g wyreguluję jak będzie jeździł. odnoszę wrażenie że będzie fruwał pięknie.

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Silniki S.H

Napisane: Pt gru 15, 2006 6:09 pm 

Odpowiedzi: 171
Wyświetlone: 27618


witam, to o mnie mowa........ silniki u nabywców sprawują sie bardzo dobrze. części zamienne będą jak i sklep internetowy. bedzie dobrze, jestem poważną osobą i lipy nie przedstawie. jeśli chodzi o text: "każdy może ściągnąć" - jasne, tylko policzcie sobie koszty przesyłki. pracuje na minimalnej mar...

 Dział: Sprzedam   Wątek: SILNIKI S.H. W SUPER CENACH!!!!

Napisane: So gru 09, 2006 10:47 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 409


witam, mam pierwszą dostawę silników s.h. na magazynie http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=539645 ceny są bardzo atrakcyjne wiec zapraszam do kazdego silika 2 świece gratis. w miarę upływu czasu oferta będzie stale powiększana jak i będzie założony sklep internetowy. na razie oferta tyl...

 Dział: Kupię   Wątek: kupię wał do silnika HPI S-25

Napisane: Cz lis 09, 2006 8:23 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 393


jeśli ktoś posiada wał do s-25 i chce go sprzedać nich śle sms na 601701780 albo na 3-14@wp.pl

 Dział: Sprzedam   Wątek: wprzedaje częśc mojej stajni - sprawdźcie to !!!!!

Napisane: Pt kwi 14, 2006 10:31 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 628


mam do sprzedania kilka modeli i części - wszystko na allegro jest wystawione.
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=539645

pozdro!

 Dział: Sprzedam   Wątek: HPI MT2 .21 FULL ALU + PEŁEN TUNING

Napisane: Wt kwi 11, 2006 10:46 am 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1067


jeszcze jedna informacja: auto jeździło na paliwie TORNADO a nie na jakiś wynalazkach.

 Dział: Sprzedam   Wątek: HPI MT2 .21 FULL ALU + PEŁEN TUNING

Napisane: Wt kwi 11, 2006 10:35 am 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1067


sprzedam niedawno złożony i dopiero co przetestowany HPI MT2 .21 BB. auto ma zamieniony silnik na .21 BB z savage. nie jest to zwykła zamiana silnika. będąc doświadczonym w budowaniu modeli wiedziałem co trzeba wymienić i zostało to wymienione: - stalowe zębatki do dyfrów w aluminiowych obudowach dy...

 Dział: Sprzedam   Wątek: Mini Inferno RTR - 600zł Nieaktualne

Napisane: Wt mar 14, 2006 11:47 am 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 674


dam 500 pln. dawaj znac jak cos na 601701780

 Dział: Sprzedam   Wątek: buggy CASTER RACING ZX-1 1:8 - aukcja

Napisane: Wt lut 28, 2006 3:15 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 342


WITAM, MAM DO SPRZEDANIA MODEL NITRO BUGGY W SKALI 1:8 W CENIE 1199,00 PLN. DOKŁADNY OPIS NA:
http://www.allegro.pl/item89483591_cast ... mbx5_.html

POLECAM SERDECZNIE,
W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT 0601701780

 Dział: Kupię   Wątek: Szybki napęd do mikrusa

Napisane: Śr lut 22, 2006 11:52 am 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1241


dzieki ziom, pozdro

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Szczecin.

Napisane: Wt lut 21, 2006 12:13 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 2009


jestem z warszewa ale latam albo na wołczkowie albo pod castoramą/geantem na gumieńcach.

 Dział: Kupię   Wątek: Szybki napęd do mikrusa

Napisane: Wt lut 21, 2006 11:35 am 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1241


dzięki chłopaki, dam znać jak coś wykombinuję. pozdr
Sortuj wg:  
Strona 1 z 2 [ Znalezione wyniki: 17 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:48 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL