| Autor |
Wiadomość |
Dział: Co wybrać? Wątek: Silniki S.H |
| pedro |
|
Napisane: So mar 24, 2007 12:57 pm
|
|
Odpowiedzi: 171 Wyświetlone: 27618
|
| dzisiaj właśnie wróciłem z austrii i widzę nowe wpisy na forum i bardzo one mnie cieszą. a teraz konrety: - silniki sh są świetnym rozwiazanie dla tych którzy nie chcą przepłacać i wszyscy którzy je do tej pory kupili są z nich zadowoleni - oczywiste jest to że producenci (zlecający produkcję w tajw... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Silniki S.H |
| pedro |
|
Napisane: Pt mar 09, 2007 12:52 pm
|
|
Odpowiedzi: 171 Wyświetlone: 27618
|
no właśnie.......a u nas za zakupy powyżej 300pln wysyłka gratis i to przez dhl. Nic tylko kupować.........
ekipa SHAFT |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Silniki S.H |
| pedro |
|
Napisane: Pt mar 09, 2007 11:35 am
|
|
Odpowiedzi: 171 Wyświetlone: 27618
|
| Witam ponownie.....z przyjemnością informuje o otwarciu sklepu z silnikami s.h. !!!!!! sprawdzajcie www.shaft.pl po super silniki w najlepszych cenach. Pozdro od ekopy SHAFT |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Silniki S.H |
| pedro |
|
Napisane: Cz sty 18, 2007 12:36 pm
|
|
Odpowiedzi: 171 Wyświetlone: 27618
|
| silnik był docierany więc na tą chwilę trudno o ocenę. zobaczymy w ten weekend jak g wyreguluję jak będzie jeździł. odnoszę wrażenie że będzie fruwał pięknie. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Silniki S.H |
| pedro |
|
Napisane: Pt gru 15, 2006 6:09 pm
|
|
Odpowiedzi: 171 Wyświetlone: 27618
|
| witam, to o mnie mowa........ silniki u nabywców sprawują sie bardzo dobrze. części zamienne będą jak i sklep internetowy. bedzie dobrze, jestem poważną osobą i lipy nie przedstawie. jeśli chodzi o text: "każdy może ściągnąć" - jasne, tylko policzcie sobie koszty przesyłki. pracuje na minimalnej mar... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: SILNIKI S.H. W SUPER CENACH!!!! |
| pedro |
|
Napisane: So gru 09, 2006 10:47 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 409
|
| witam, mam pierwszą dostawę silników s.h. na magazynie http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=539645 ceny są bardzo atrakcyjne wiec zapraszam do kazdego silika 2 świece gratis. w miarę upływu czasu oferta będzie stale powiększana jak i będzie założony sklep internetowy. na razie oferta tyl... |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: kupię wał do silnika HPI S-25 |
| pedro |
|
Napisane: Cz lis 09, 2006 8:23 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 393
|
| jeśli ktoś posiada wał do s-25 i chce go sprzedać nich śle sms na 601701780 albo na 3-14@wp.pl |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: wprzedaje częśc mojej stajni - sprawdźcie to !!!!! |
| pedro |
|
Napisane: Pt kwi 14, 2006 10:31 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 628
|
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: HPI MT2 .21 FULL ALU + PEŁEN TUNING |
| pedro |
|
Napisane: Wt kwi 11, 2006 10:46 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1067
|
| jeszcze jedna informacja: auto jeździło na paliwie TORNADO a nie na jakiś wynalazkach. |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: HPI MT2 .21 FULL ALU + PEŁEN TUNING |
| pedro |
|
Napisane: Wt kwi 11, 2006 10:35 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1067
|
| sprzedam niedawno złożony i dopiero co przetestowany HPI MT2 .21 BB. auto ma zamieniony silnik na .21 BB z savage. nie jest to zwykła zamiana silnika. będąc doświadczonym w budowaniu modeli wiedziałem co trzeba wymienić i zostało to wymienione: - stalowe zębatki do dyfrów w aluminiowych obudowach dy... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Mini Inferno RTR - 600zł Nieaktualne |
| pedro |
|
Napisane: Wt mar 14, 2006 11:47 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 674
|
| dam 500 pln. dawaj znac jak cos na 601701780 |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: buggy CASTER RACING ZX-1 1:8 - aukcja |
| pedro |
|
Napisane: Wt lut 28, 2006 3:15 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 342
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Szybki napęd do mikrusa |
| pedro |
|
Napisane: Śr lut 22, 2006 11:52 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1241
|
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Szczecin. |
| pedro |
|
Napisane: Wt lut 21, 2006 12:13 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 2009
|
| jestem z warszewa ale latam albo na wołczkowie albo pod castoramą/geantem na gumieńcach. |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Szybki napęd do mikrusa |
| pedro |
|
Napisane: Wt lut 21, 2006 11:35 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1241
|
| dzięki chłopaki, dam znać jak coś wykombinuję. pozdr |
|
 |
| Sortuj wg: |