| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Silnik spalinowy, jak go używać |
| spider |
|
Napisane: Cz cze 01, 2006 8:13 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 1076
|
aha, ja postaram dotrzeć go sam, mam nadzieje że sie nic nie popsuje i będzie długo chodził.
czyli mogę zacząć zbierać kase... :d |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Silnik spalinowy, jak go używać |
| spider |
|
Napisane: Cz cze 01, 2006 7:49 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 1076
|
dobra to czyli paliwo Big Bang 20% będzie ok, teraz jeszcze model i będe mógł sobie pojeździć.. :d
możesz mi jeszcze zdradzić szczegóły jak docierałeś model? |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Silnik spalinowy, jak go używać |
| spider |
|
Napisane: Cz cze 01, 2006 7:01 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 1076
|
| ja jednak zostane przy tym co wybrałem :] apkę już mam, tak jak pisałem, potrzebuje tylko grzałki i paliwa chyba 16% Nitro, tak? ten jest zestew "kit" do samodzielnego montarzu, to lubię w modelach. elektryka mam TB-02 z budą Lancera Evo VII, ale nie długo będzie Ford Focus, potem jeszcze 1 jakaś na... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Silnik spalinowy, jak go używać |
| spider |
|
Napisane: Cz cze 01, 2006 3:57 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 1076
|
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Silnik spalinowy, jak go używać |
| spider |
|
Napisane: Wt maja 30, 2006 9:49 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 1076
|
| Witam, jestem zmuszony napisać to w tym temacie, ale na tym forum są ograniczenia dostępu dla "początkujących" (szkoda), ale da się przeżyć mimo że o modelach już trochę wiem :] Planuję zakup modelu spalinki i nie bardzo wiem jak się obsłużyć z silnikiem :/ Zastanawiam się nad spalinką terenową (sav... |
|
 |
| Sortuj wg: |