Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:59 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:59 am


Znalezione wyniki: 5
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Silnik spalinowy, jak go używać

Napisane: Cz cze 01, 2006 8:13 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1076


aha, ja postaram dotrzeć go sam, mam nadzieje że sie nic nie popsuje :D i będzie długo chodził.

czyli mogę zacząć zbierać kase... :d

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Silnik spalinowy, jak go używać

Napisane: Cz cze 01, 2006 7:49 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1076


dobra to czyli paliwo Big Bang 20% będzie ok, teraz jeszcze model i będe mógł sobie pojeździć.. :d
możesz mi jeszcze zdradzić szczegóły jak docierałeś model?

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Silnik spalinowy, jak go używać

Napisane: Cz cze 01, 2006 7:01 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1076


ja jednak zostane przy tym co wybrałem :] apkę już mam, tak jak pisałem, potrzebuje tylko grzałki i paliwa chyba 16% Nitro, tak? ten jest zestew "kit" do samodzielnego montarzu, to lubię w modelach. elektryka mam TB-02 z budą Lancera Evo VII, ale nie długo będzie Ford Focus, potem jeszcze 1 jakaś na...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Silnik spalinowy, jak go używać

Napisane: Cz cze 01, 2006 3:57 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1076


ponawiam

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Silnik spalinowy, jak go używać

Napisane: Wt maja 30, 2006 9:49 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 1076


Witam, jestem zmuszony napisać to w tym temacie, ale na tym forum są ograniczenia dostępu dla "początkujących" (szkoda), ale da się przeżyć mimo że o modelach już trochę wiem :] Planuję zakup modelu spalinki i nie bardzo wiem jak się obsłużyć z silnikiem :/ Zastanawiam się nad spalinką terenową (sav...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 5 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:59 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL