Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:11 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:11 am


Znaleziono 1 wynik
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: HPI Savage x4.6 KONSERWACJA

Napisane: Cz mar 22, 2012 10:20 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 1123


Witam wszystkich, posiadam sava z silnikiem f4.6. Moje pytanie jest takie, jak go/czym czyścicie po jezdzie, jakie elementy smarujecie itp. :) Pozdro
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znaleziono 1 wynik ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:11 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL