Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:37 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:37 am


Znalezione wyniki: 6
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Sprzedam   Wątek: Himoto NascadaRTR - 320zł

Napisane: Pt mar 15, 2013 8:06 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 521


Cześć sprzedaje dziś model kolegi himoto nascada silnik firebolt 15T(ok 85%szczotek) regulator magnum power reverse (bez limitu zwoi) 2 pakiety jeden 1800 drugi 2700 NIMHY, reszta seria.Podwozie przerobione do rajdów, ale nie stratowało w nich. Dwie budy: bmw m3 HPI i jakieś coś do obijania. Trochę ...

 Dział: Sprzedam   Wątek: Wyprzedaż !

 Tytuł: Wyprzedaż !
Napisane: N lis 25, 2012 1:41 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 499


Klucze e-sky 30 zł Karoseria evo VI 200mm hpi otwory pod himoto 60 zł (raz jeżdżona) Podwozie 160 zł (do wymiany zębatki i potrzebna jedna półośka) gratis 3 komplety kol jedne pirelki ,jakieś slicki i drifty dużo orczyków do serwa duża skrzynka na cały model 2 karoserie nissan i subary , mata serwis...

 Dział: Sprzedam   Wątek: Himoto Nascada RTR CENA 420zl!!!!

Napisane: Śr kwi 11, 2012 2:16 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1160


UP!!!! NOWA CENA TYLKO 420zl!!!!

 Dział: Sprzedam   Wątek: Himoto Nascada RTR CENA 420zl!!!!

Napisane: N mar 18, 2012 7:06 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1160


UP! nowa cena 460zl nowe zdjecia https://picasaweb.google.com/1092017275 ... moG39p3AFw !!!

 Dział: Sprzedam   Wątek: Himoto Nascada RTR CENA 420zl!!!!

Napisane: Wt mar 13, 2012 7:44 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1160


Model wystawione na prosbe kolegi (tylko kontakt telefoniczny) Witam ! Sprzedam model tak jak w temacie. W zestawie znajduje sie model, 2 karoserie, 2 ladowarki(standardowe), 2 pakiety typu Nimh(jeden to standardowy 1800,a drugi 2700), 3komplety kół(dodaje 2 felgi do brakujacych opon) . Regulator to...

 Dział: Kupię   Wątek: Kupie aparature 2.4Ghz 3 kanały

Napisane: Wt lut 28, 2012 5:24 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 436


Witam kupie uzywana aparature pistoletowa 2.4Ghz 3-kanałowa z odbiornikiem najchetniej odbior w warszawie ale rozmysle kazda propozycje .Najmilej widziana aparatura spektrum DX3E Cena to maksymalnie 250zl
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 6 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 5:37 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL