Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:06 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:06 am


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: Savage 4.6 drży

Napisane: Cz mar 01, 2012 5:37 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1459


raczej zimno mu nie jest bo jezdilem przy 2stopniach a samochod ma 100-110, dalej go docieram(jest nastawiony na zalewanie)

 Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: Savage 4.6 drży

 Tytuł: Savage 4.6 drży
Napisane: Pt lut 24, 2012 4:44 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1459


Witam wszystkich. Jestem posiadaczem Savage(tak jak w temacie) autko po osiągnięciu temp. 100 stopni zaczyna drżeć (nie równo pracuje). Nie wiem dlaczego. Niedawno miał wymieniony silnik(seryjny 4.6 F), może być to powodem złego dotarcia? Proszę o pomoc, gdyż dopiero od półtora roku mam Sava, nie wi...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:06 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL