| Autor |
Wiadomość |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Savage 4.6 drży |
| kamil10 |
|
Napisane: Cz mar 01, 2012 5:37 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 1459
|
| raczej zimno mu nie jest bo jezdilem przy 2stopniach a samochod ma 100-110, dalej go docieram(jest nastawiony na zalewanie) |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Savage 4.6 drży |
| kamil10 |
|
Napisane: Pt lut 24, 2012 4:44 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 1459
|
| Witam wszystkich. Jestem posiadaczem Savage(tak jak w temacie) autko po osiągnięciu temp. 100 stopni zaczyna drżeć (nie równo pracuje). Nie wiem dlaczego. Niedawno miał wymieniony silnik(seryjny 4.6 F), może być to powodem złego dotarcia? Proszę o pomoc, gdyż dopiero od półtora roku mam Sava, nie wi... |
|
 |
| Sortuj wg: |