| Autor |
Wiadomość |
Dział: SILNIKI SPALINOWE Wątek: Docieranie pierwszego modelu. |
| Mordark |
|
Napisane: Śr lis 04, 2009 10:36 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 1090
|
| Witam. W ostatnich dniach kupiłem model Cen Magnum NX i mam problem z docieraniem. już wypaliłem 3 zbiorniki ale model na wolnych obrotach non stop gaśnie a już pod koniec zbiornika zaczyna chodzić dobrze jakby się dopiero rozgrzał. Sprzedawca powiedział mi że mam dotrzeć z zasada 5 zbiorników z koł... |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: akumulatory do tt-01... |
| Mordark |
|
Napisane: N sty 15, 2006 4:19 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3400
|
aha już wszystko rozumiem... jestem przyzywaczojy do innego okreslania typu accu dzięki jakie pojemnosci polecalibyście do tt-01?
np 2000 mAh na ile wystarcza jazedy powiedzmy takiej naprawde ostrej na reglu elektronicznym? |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: akumulatory do tt-01... |
| Mordark |
|
Napisane: So sty 14, 2006 4:19 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3400
|
| to ja już nic nie rozumiem... jak możesz to odezwij się na gg |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: akumulatory do tt-01... |
| Mordark |
|
Napisane: So sty 14, 2006 4:00 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3400
|
| czyli ten rozmiar odpowiada zwykłym paluszkom R6 lub ja kto woli AA |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: akumulatory do tt-01... |
| Mordark |
|
Napisane: So sty 14, 2006 3:39 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3400
|
co to oznacza "sub-c"? akumulatorki mają być sanyo bądz ENERGIZER. Mogę je kupić naprawde w dobrej cenie... handluje takimi accu  |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: akumulatory do tt-01... |
| Mordark |
|
Napisane: So sty 14, 2006 3:17 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3400
|
a jakie ogniwa mozna załozyć czy standardowe R6?
i jak słyszałem to przy ustawieniu === są mniejsze straty mocy i prostrzy do zgrzania będzie mi to robił fachowiec... i powiedzcie mi czy 70 zł za pakiet 2500mAh to dobra cena? |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: akumulatory do tt-01... |
| Mordark |
|
Napisane: So sty 14, 2006 1:55 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3400
|
w jaki sposób są ulozone ogniwa w tt-01??
tak?
||
||
||
czy tak??
|||
|||
nie mam jeszcze modelu a chcę sobie zamówic pakiet i czy to sa ogniwa odpowiadające popularnym AA ( R6 ) czy może R14??
pozdrawiam |
|
 |
Dział: Ładowarki Wątek: tania ładowarka... |
| Mordark |
|
Napisane: Pt sty 13, 2006 4:08 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 1157
|
przymierzam się do kupienia ładowarki ale myśle na początek o jakimś tanim sprzęcie czy ta ładowarka mozne naładować pakiet 2500 mAh nikolwo wodorkowe??
http://rojna.pl/index.php?d=produkt&id=168
czy są w podobnej cenie ładowarki i takie żeby się same wyłączały po naładowaniu pakietu?? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: TT-01 Czy to dobry wybór? |
| Mordark |
|
Napisane: Pn sty 09, 2006 4:01 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1421
|
a jakie modyfikacje nalezało by przeprowadzić na początek słyszałem że wał jest odrazu do wymiany...
jakie mozna przeprowadzić modyfikacje ewentualnie w TOP STOCK i DTM540 mozna dokonać aby nie łamać regulaminu??
a tak pozatym to rojna.pl to zaufany sklep ?? czy się zdazyło zeby kogoś oszukano?? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: TT-01 |
| Mordark |
|
Napisane: So sty 07, 2006 7:01 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 443
|
mam jeszcze pytanie... widziałem że tt-01 sa w wersjach z regulatorem elektronicznym i mechanicznym? czym to się różni i który jest lepszy?
Widziałem również że w klasie TOP-STOCK mozna mieć tylko regulator mechaniczny... dlaczego? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: TT-01 Czy to dobry wybór? |
| Mordark |
|
Napisane: Pt sty 06, 2006 11:40 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1421
|
| Już kilka lat temu interesowałem się modelami RC. Miałem nawet kiedyś model Nikko ale to bylo dawno... Teraz spowrotem wziołem się za modelarstwo i postanowiłem zakupić jakiś w miarę dobry model RC z silnikiem elektrycznym. Zastanawiam się czy mój wybór co do Marki i modelu jest trafny prosze o pomo... |
|
 |
| Sortuj wg: |