| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pytanie o biegi |
| samael16 |
|
Napisane: Wt sty 03, 2006 3:22 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 609
|
| A czy serpenta 710 albo 950R posiadają wsteczny bieg albo czy można go dokupić jeśli nie ma? |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Pytanie o biegi |
| samael16 |
|
Napisane: Pn sty 02, 2006 9:27 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 609
|
| Jestem początkujący i chchiałem się zapytać czy te biegi mają od razu wsteczny [/url]http://www.modele.spec.pl/[/url] tuning->3-biegowa skrzynia do Savage a jeśli nie to gdzie można kupić wsteczny bieg chodzi mi o adres. I czy można wymienić skrzynie biegów podwozia Serpenta 710 na 3-biegowa skrzyni... |
|
 |
| Sortuj wg: |