Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:29 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:29 pm


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Pytanie o biegi

Napisane: Wt sty 03, 2006 3:22 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 609


A czy serpenta 710 albo 950R posiadają wsteczny bieg albo czy można go dokupić jeśli nie ma?

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Pytanie o biegi

 Tytuł: Pytanie o biegi
Napisane: Pn sty 02, 2006 9:27 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 609


Jestem początkujący i chchiałem się zapytać czy te biegi mają od razu wsteczny [/url]http://www.modele.spec.pl/[/url] tuning->3-biegowa skrzynia do Savage a jeśli nie to gdzie można kupić wsteczny bieg chodzi mi o adres. I czy można wymienić skrzynie biegów podwozia Serpenta 710 na 3-biegowa skrzyni...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Cz cze 25, 2026 12:29 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL