| Autor |
Wiadomość |
Dział: Co wybrać? Wątek: Który lepszy do DTM- std |
| Grzesiu |
|
Napisane: Śr lut 22, 2006 3:52 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 689
|
| Witam ma pytanko który mdel Tamiyi lepszy do klasy dtm trf 415 czy tb evo4 lub moze model innego producenta ??Prosz o odpowiedzi.Pozdrawiam Grzesiu. |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Spektrum DX3 |
| Grzesiu |
|
Napisane: Pt sty 20, 2006 4:09 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1227
|
| Czy ktoś czyta to forum zanim zada pytanie? http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=13657 http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=13607 Nie wiem czy zauwazyles Bonawentura ale ja pytam o spektrum a tu co napisales jest mowa tylko o 40 i 75 MHz.Panu Tadeuszowi dziekuje za pomoc.Pozdrawiam Grze... |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Spektrum DX3 |
| Grzesiu |
|
Napisane: Cz sty 19, 2006 11:20 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1227
|
| Witam.Chce zakupic aparature taka jak w temacie http://www.spektrumrc.com/Products/Defa ... ID=SPM2030 i mam pytanko zwiazane z ta aparatura.Przeczytalem ze aparatura ta dziala w pasmie 2.4 GHz w technologii DSMi nie za bardzo wiem oco chodzi.Z tego co wiem to czestotliwosci przeznaczone dla modelar... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: TT-01 Czy to dobry wybór? |
| Grzesiu |
|
Napisane: So sty 07, 2006 12:22 am
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1420
|
| model TT-01 to dobry wybor (tez jestem posiadaczem tego modelu:) ) aparature 2 kanalowa kupisz juz za jakies 250 zl a w zawodach tez mozesz startowac w klasie TOP-STOCK w ktorejja tez startuje tym wlasnie modelem. http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=12699 to jest dosc dobra aparatura jak na p... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: co jest lepsze ''tt-01'' czy ''Vanguard'' ?? |
| Grzesiu |
|
Napisane: Pt sty 06, 2006 4:15 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 964
|
| Wedlug mnie o wiele lepsza jest tt-ka.Mialem obydwa te modele tt-ka jezdze do dzis a vanguard juz sprzedany.tamiya to o wiele bardziej renomowana firma.Apoza tym tt-ka mozesz startowac w top-stocku (sam nia startuje :D ) a modelem vanguard ze wzgledu na przepisy musilbys startowac w klasie dtm (540,... |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Regulator NOVAK bez limitu - 190 zł |
| Grzesiu |
|
Napisane: Pt gru 30, 2005 12:03 am
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1078
|
Witam masz jeszcze ten regulator ? jak tak to moglbys mi podac jego aktualna cene ?  |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: Silnik do DTM standard |
| Grzesiu |
|
Napisane: Wt gru 27, 2005 4:24 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 4405
|
| Witam ! Jaki polecilibyscie mi silnikdo klasy DTM standard ? |
|
 |
| Sortuj wg: |