| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: buggy kyosho |
| SloDown |
|
Napisane: Pt gru 16, 2005 5:56 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 1728
|
| teraz to juz po ptakach... wczesniej czekałen na aktywacje konta na forum. Jak sie rozwali to trudno a, że lubie sie podawić w składanie różnych, rzeczy bo relaksuje mnie to po całym dniu siedzenia przed kompem, docelowo chciałem poskładać jakiś model od podstaw kupując pojedyńcze części po sklepach... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: buggy kyosho |
| SloDown |
|
Napisane: Pt gru 16, 2005 3:23 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 1728
|
| no i już was lubie ;) a co do składania rozkładania i dobierania częśći odpowiednich do potrzeb i do podwozia, czy zna ktoś jakiegoś tutorialka co sie z czym je? jakieś podstawose zasady co można a czego nie, no i co trzeba? a co do focusa ... hm, powiadasz? ile jest warte to co zostało tam wystawoi... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: buggy kyosho |
| SloDown |
|
Napisane: Pt gru 16, 2005 3:12 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 1728
|
| pytania są proste, czy nada sie to do rozpoczęcia przygody z rc? podstawowe zasady prowadzenia i zachowania autka? i czy warto kupić za około 400 zł tego focusa który licytuje na kolejnej aukcji? wiem ze gro ludzi tutaj ma w stajni highendowe modele ale ja chce narazie zacząć od czegoś za czym po ja... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Stronka RC-KRAKOW |
| SloDown |
|
Napisane: Pt gru 16, 2005 10:17 am
|
|
Odpowiedzi: 28 Wyświetlone: 1573
|
| jeśli chodzi o hosting to tu masz cennik http://www.boo.pl/?cennik powiem ci ze stawiałem tam kilka prywatnych stron moich znajomych i chodzi przyzwoicie a przy tym jest tanio i bez tych chamskich reklam. strony w dzisiejszych czasach "targetuje" sie do konkretnych ludzi lub ich grup, dobre "wycelow... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: buggy kyosho |
| SloDown |
|
Napisane: Pt gru 16, 2005 9:43 am
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 1728
|
bruno napisał(a): a tak z ciekawosci to aukcja sie skonczyla na 152.50 a ty mowisz ze placisz 300 ?
bo umowilismy sie telefonicznie ze do kompletu doda mi troche cześci, dwa litry paliwa, komplet aku, ładowarke, nowe świece i generalnie wszystko co jest potrzebne do rozruchu po zabraniu modelu od kuriera |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Stronka RC-KRAKOW |
| SloDown |
|
Napisane: Cz gru 15, 2005 11:37 pm
|
|
Odpowiedzi: 28 Wyświetlone: 1573
|
| na modelarstwie sie jeszcze nie znam ale za to na robieniu stron chyba tak.. bo zajmuje sie tym od kilku ładnych lat i pewnie sporo osób moje projekty widziało :) przepraszam za krytyke jako nowy na forum ale chcieliście poznać zdanie innych mam nadzieje ze bedzie to konstruktywna krytyka proponuje ... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: buggy kyosho |
| SloDown |
|
Napisane: Cz gru 15, 2005 11:06 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 1728
|
no i od początku pod górę silnik chyba mozna zmienić? chce zacząć i chce mieć spalinówkę
czy to naprawde jest takie złe? |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: buggy kyosho |
| SloDown |
|
Napisane: Cz gru 15, 2005 10:53 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 1728
|
| witam serdecznie jak widac jestem nowy na forum jak i w całym światku RC planowałem zakup modelu od jakiegoś czasu i nareszcie to zrobiłem mianowicie kupiłem na allegro buggy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77576461 (dotrze do mnie w poniedziałek) cena jednak jest troche inna bo tylko albo ... |
|
 |
| Sortuj wg: |