| Autor |
Wiadomość |
Dział: Co wybrać? Wątek: czy to dobry wybor???????? |
| kuba159 |
|
Napisane: Śr gru 28, 2005 4:08 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 342
|
mam juz dwa elektryki i chcialbym zakupic spaliniaka co myslicie o RTR NITRO RS4 3 EVO WITH BMW M3 GT BODY (PAINTED)
??????????????????????????????????????????????????????
napiszcie co o nim sadzicie??????????
Poszukaj na forum, temat zamykam. Piotrek |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: czyoplaca sie???? |
| kuba159 |
|
Napisane: Pn lis 21, 2005 10:50 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 578
|
|
 |
| Sortuj wg: |