Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:42 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:42 pm


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Co wybrać?   Wątek: czy to dobry wybor????????

Napisane: Śr gru 28, 2005 4:08 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 342


mam juz dwa elektryki i chcialbym zakupic spaliniaka co myslicie o RTR NITRO RS4 3 EVO WITH BMW M3 GT BODY (PAINTED)
??????????????????????????????????????????????????????
napiszcie co o nim sadzicie??????????

Poszukaj na forum, temat zamykam. Piotrek

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: czyoplaca sie????

 Tytuł: czyoplaca sie????
Napisane: Pn lis 21, 2005 10:50 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 578


mam tlke ale chcialbym sobie cos jeszcze kupic drugi modeli czy warto to kupic???

http://www.mikrozabawki.pl/4x4car.html
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:42 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL