| Autor |
Wiadomość |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Hpi Firestorm- gaśnie po postawieniu na koła |
| Tomaszewski90 |
|
Napisane: So lis 19, 2011 6:32 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 2504
|
| Dzięki za prawdopodobną diagnozę. No to zabieram się za rozkręcanie i wrzucanie filmu na yt(wolne łącze) Pierwszy raz, mam nadzieję, że niczego nie rozwalę. |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Hpi Firestorm- gaśnie po postawieniu na koła |
| Tomaszewski90 |
|
Napisane: So lis 19, 2011 4:42 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 2504
|
| Witam. Jestem nowy na forum. Szukałem na "szukajce" ale nie znalazłem dla siebie tematu. Problem polega na tym, że po dzisiejszej 5 minutowej jeździe po parkingu stało się coś dziwnego. Model nagle zgasł. Odpalił bez problemu, ale zgasł po postawieniu na koła i tak kilka razy, wiec obejrza... |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: HPi firestorm pęknięty blok silnika |
| Tomaszewski90 |
|
Napisane: Śr lis 16, 2011 12:36 am
|
|
Odpowiedzi: 23 Wyświetlone: 6451
|
| To był taki joke, którego najwyraźniej nie zrozumiałeś, kolego. |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: HPi firestorm pęknięty blok silnika |
| Tomaszewski90 |
|
Napisane: Pn lis 14, 2011 7:47 pm
|
|
Odpowiedzi: 23 Wyświetlone: 6451
|
Też mam tego Firestorma. Przejechane ok 0,5l. Poszła uszczelka(gasket)- wydech- blok. Wcześniej jeździłem po trawie. Wniosek? Nie jeździć po trawie firestormem... |
|
 |
| Sortuj wg: |