Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:46 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:46 am


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: Hpi Firestorm- gaśnie po postawieniu na koła

Napisane: So lis 19, 2011 6:32 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 2504


Dzięki za prawdopodobną diagnozę. No to zabieram się za rozkręcanie i wrzucanie filmu na yt(wolne łącze) Pierwszy raz, mam nadzieję, że niczego nie rozwalę.

 Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: Hpi Firestorm- gaśnie po postawieniu na koła

Napisane: So lis 19, 2011 4:42 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 2504


Witam. Jestem nowy na forum. Szukałem na "szukajce" ale nie znalazłem dla siebie tematu. Problem polega na tym, że po dzisiejszej 5 minutowej jeździe po parkingu stało się coś dziwnego. Model nagle zgasł. Odpalił bez problemu, ale zgasł po postawieniu na koła i tak kilka razy, wiec obejrza...

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: HPi firestorm pęknięty blok silnika

Napisane: Śr lis 16, 2011 12:36 am 

Odpowiedzi: 23
Wyświetlone: 6451


To był taki joke, którego najwyraźniej nie zrozumiałeś, kolego.

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: HPi firestorm pęknięty blok silnika

Napisane: Pn lis 14, 2011 7:47 pm 

Odpowiedzi: 23
Wyświetlone: 6451


Też mam tego Firestorma. Przejechane ok 0,5l. Poszła uszczelka(gasket)- wydech- blok. Wcześniej jeździłem po trawie.
Wniosek? Nie jeździć po trawie firestormem...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 1:46 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL