| Autor |
Wiadomość |
Dział: Co wybrać? Wątek: Gdzie kupic wachacze |
| MirekW |
|
Napisane: Cz wrz 22, 2005 7:24 am
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 1008
|
Mam problem, bo dzis moj maly bolid stracil dwa wachacze po zderzeniu sie ze sciana. Czy znacie moze jakies sklepy w usa z zawieszeniami do rc?
To jest link na ktorym jest ten model!
http://www.intelspy.com/samu1sc4wd2s.html
Bardzo prosze o pomoc. Mam malo czsu, bo niedlugo wyjezdzam.
Dzieki! |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Jaka swiece? |
| MirekW |
|
Napisane: Pn wrz 19, 2005 7:21 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 536
|
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Jak odpalic bez grzalki??? |
| MirekW |
|
Napisane: Pn wrz 12, 2005 9:31 am
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1891
|
| Dzieki za pomoc. R 20 pomogla! |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Jak odpalic bez grzalki??? |
| MirekW |
|
Napisane: N wrz 11, 2005 8:09 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1891
|
Mam pytanie. CZy mozna odpalic spaliniaka bez uzycia gzrzalki. Jak podgrzac swieczke i czy jest to mozliwe (np. rozgrzanym pretem ) Nie usmiecha mi sie czekac nastepnych 2 tygodni na clipsa!!  |
|
 |
| Sortuj wg: |