Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:49 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:49 am


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Gdzie kupic wachacze

Napisane: Cz wrz 22, 2005 7:24 am 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1008


Mam problem, bo dzis moj maly bolid stracil dwa wachacze po zderzeniu sie ze sciana. Czy znacie moze jakies sklepy w usa z zawieszeniami do rc?
To jest link na ktorym jest ten model!
http://www.intelspy.com/samu1sc4wd2s.html
Bardzo prosze o pomoc. Mam malo czsu, bo niedlugo wyjezdzam.

Dzieki!

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Jaka swiece?

 Tytuł: Jaka swiece?
Napisane: Pn wrz 19, 2005 7:21 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 536


Jaka kupic swiece do silnika 15cxp??? Bo na seryjnej nie ma zadnych oznaczen, a jest chyba przepalona (zarzy sie tylko do polowy)

http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... EARCH=GLOW

Aktualnie jestem w stanach.

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Jak odpalic bez grzalki???

Napisane: Pn wrz 12, 2005 9:31 am 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 1891


Dzieki za pomoc. R 20 pomogla!

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Jak odpalic bez grzalki???

Napisane: N wrz 11, 2005 8:09 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 1891


Mam pytanie. CZy mozna odpalic spaliniaka bez uzycia gzrzalki. Jak podgrzac swieczke i czy jest to mozliwe (np. rozgrzanym pretem ) Nie usmiecha mi sie czekac nastepnych 2 tygodni na clipsa!! :(
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:49 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL