| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: samorobka |
| anthonycziepkins |
|
Napisane: Cz wrz 01, 2005 12:29 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 401
|
czy jezeli sam wykonam niektore czesci do modeli chodzi mi o czesci standardowe(znaczy sie np aluminiowa podkladke zawieszenia do mt 2)
czy bede mogl startowac tym modelem w zawodach? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: kto posiada pojazd Hpi nitro MT2 |
| anthonycziepkins |
|
Napisane: Cz wrz 01, 2005 11:11 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 597
|
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: kto posiada pojazd Hpi nitro MT2 |
| anthonycziepkins |
|
Napisane: Cz wrz 01, 2005 10:00 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 597
|
| potrzebuje wymiary do fioletowej plytki podwozia samochodu Hpi nitro MT2 przepraszam za nie fachowe określenia ale jestem poczatkujacym:) tu zamieszczam rysunek z zaznaczonymi wymiarami o ktore mi chodzi http://img386.imageshack.us/img386/4575/mt26zv.png :twisted: z gory dziekuje... Nastepnym razem ... |
|
 |
| Sortuj wg: |