Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 1:46 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 1:46 pm


Znalezione wyniki: 3
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: samorobka

 Tytuł: samorobka
Napisane: Cz wrz 01, 2005 12:29 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 401


czy jezeli sam wykonam niektore czesci do modeli chodzi mi o czesci standardowe(znaczy sie np aluminiowa podkladke zawieszenia do mt 2)
czy bede mogl startowac tym modelem w zawodach?

 Dział: Co wybrać?   Wątek: kto posiada pojazd Hpi nitro MT2

Napisane: Cz wrz 01, 2005 11:11 am 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 597


dzieki bardzo:D

 Dział: Co wybrać?   Wątek: kto posiada pojazd Hpi nitro MT2

Napisane: Cz wrz 01, 2005 10:00 am 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 597


potrzebuje wymiary do fioletowej plytki podwozia samochodu Hpi nitro MT2 przepraszam za nie fachowe określenia ale jestem poczatkujacym:) tu zamieszczam rysunek z zaznaczonymi wymiarami o ktore mi chodzi http://img386.imageshack.us/img386/4575/mt26zv.png :twisted: z gory dziekuje... Nastepnym razem ...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 3 ]


Teraz jest Wt cze 23, 2026 1:46 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL