Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:19 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:19 am


Znalezione wyniki: 16
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Super te mikruski - kilka pytań do zawodników ?

Napisane: Pn paź 24, 2005 7:24 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 664


Witam, po obejrzeniu zawodów w Poznaniu napaliłem się na model w skali 1:18 i w związku z tym mam kilka pytań do startujących tam zawodników :) 1. Na jakich podwoziach startujecie ? 2. Jakich używacie tunungów w swoich modelach ? 3. Jakich używacie silników i regulatorów ? 4. Jakich używaliście prze...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: targi Poznan

Napisane: Pt paź 07, 2005 10:23 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 612


Informacje :)
http://hobby.mtp.pl/pl

 Dział: Sprzedam   Wątek: SPRZEDANY - Tamiya RC RTR Porsche Carrera GT ( TT01 ) #57728

Napisane: Pn wrz 12, 2005 9:20 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 574


Profesjonalny model samochodu Porsche Carrera GT na podwoziu TT01 w skali 1:10 firmy Tamiya. Model dla poczatkujacych. Model jest fabrycznie nowy (oryginalnie zapakowany). Cena na forum TYLKO - 530 zł (wysyłka gratis) Zestaw zawiera kompletny model (elektroniczny regulator prędkości) oraz aparature,...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Tuning TT-01

Napisane: So wrz 10, 2005 2:10 pm 

Odpowiedzi: 13
Wyświetlone: 3094


A ile masz kasy ? I po co Tobie te wszystkie tuningi ? Chcesz kupić w Polsce czy zagranicą ? Na wszystko co będzie można zrobić to musisz liczyć jakieś 600 zł.

 Dział: Kupię   Wątek: HPI Savage K4.6 SS Kit - Poznań

 Tytuł: Ile kosztuje ?
Napisane: Pt wrz 09, 2005 7:15 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 1813


A tak właściwie to po ile chodzą te modele RC ?
Za ile chcesz kupić ?

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Szukam ludzi z Poznania

Napisane: Pt wrz 09, 2005 6:27 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 362


Witam,
niestety nie mam uprawnien na pisanie w "spotkaniach" wiec pisze tutaj. Szukam ludzi z Poznania i okolic którzy chca się spotkać, pogadac i pościgać ON-ROAD :)

 Dział: Kupię   Wątek: HPI Savage K4.6 SS Kit - Poznań

 Tytuł: Sklep
Napisane: Pt wrz 09, 2005 5:59 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 1813


Jedyny napewno nie ale byłem tam dzisiaj i zaopatrzony był nieźle (tylko te ceny odstraszają).

 Dział: Kupię   Wątek: HPI Savage K4.6 SS Kit - Poznań

 Tytuł: Sklep w Poznaniu
Napisane: Pt wrz 09, 2005 5:43 pm 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 1813


Jest sklep modelarski na ulicy Paderewskiego (jak bedziesz zchodził z Pl.Wolności do Starego Rynku to zaraz na górze po prawej stronie) ale nie wiem czy tam dostaniesz. A w tym sklepie dostaniesz informację gdzie znajdują się następne.

 Dział: Sprzedam   Wątek: SPRZEDANE - Tamiya RC RTR Porsche Carrera ( TT01 ) # 57728

 Tytuł: SPRZEDANE
Napisane: Pt wrz 09, 2005 2:33 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1082


SPRZEDANE - prosze o zamkniecie tematu.

 Dział: Sprzedam   Wątek: SPRZEDANE - Tamiya RC RTR Porsche Carrera ( TT01 ) # 57728

Napisane: Śr wrz 07, 2005 7:45 am 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1082


NOWA CENA !!! 530 zł

 Dział: Sprzedam   Wątek: SPRZEDANE - Tamiya RC RTR Porsche Carrera ( TT01 ) # 57728

Napisane: Wt wrz 06, 2005 1:36 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1082


Model dla poczatkujacych - NOWA cena 530 zł - do negocjacji Profesjonalny model samochodu Porsche Carrera GT w skali 1:10 firmy Tamiya. Model jest fabrycznie nowy i nie używany. RC RTR Porsche Carrera GT (TT01) - zestaw gotowy do jazdy - nie wymaga montażu Gwarancja 12mc. Koszt przesyłki wliczony w ...

 Dział: Sprzedam   Wątek: Nowy Tamiya RC RTR CLK-DTM 02 AMG Mercedes (TT01) - 590 zł

Napisane: Pn wrz 05, 2005 7:39 am 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1025


Nieaktualne - sprzedany.

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Czy mozna ładować tą ładowarką ?

Napisane: Pt wrz 02, 2005 12:43 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 855


Znalazłem w sieci trochę informacji o akumulatorach, polecam początkującym :) :idea: Akumulatory NiCd Już ponad czterdzieści lat minęło od wyprodukowania pierwszego akumulatora niklowo-kadmowego. Dzisiaj są to jedne z najczęściej stosowanych akumulatorów, szczególnie w urządzeniach elektronicznych p...

 Dział: Sprzedam   Wątek: Nowy Tamiya RC RTR CLK-DTM 02 AMG Mercedes (TT01) - 590 zł

Napisane: Pt wrz 02, 2005 9:10 am 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1025


Witam, Sprzedam w rewelacyjnej cenie 590 zł nowy (nie otwierany, oryginalnie zapakowany) model RC RTR CLK-DTM 02 AMG Mercedes (TT01) Numer katalogowy: http://www.tamiyausa.com/product/item.p ... t-id=57719 W zestawie: nadajnik (pistoletowy) Tamiya Expec (27MHz, wymienne kwarce), kompletne podwozie z...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Czy mozna ładować tą ładowarką ?

Napisane: Pt wrz 02, 2005 8:41 am 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 855


trzeba zwórcić uwagę to czy pakiet nadaje się do szybkiego ładowania Pakiet to 2400 mAh NiCd firmy Tamiya model D-SC2400P w opisie ma: Nominal capacity: 2400mAh when discharge at 480 mA to 1.0V/cell at 20 st.C Chargin: 240 mA for 18 Hrs at 20 st.C Fast Charge: 1200mA for 2,5 Hmax (0,5C) With charge...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 2 [ Znalezione wyniki: 16 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 10:19 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL