| Autor |
Wiadomość |
Dział: Co wybrać? Wątek: AngliaVsUSA gdzie kupic??" |
| b00weck |
|
Napisane: Pn sie 29, 2005 9:08 am
|
|
Odpowiedzi: 25 Wyświetlone: 4645
|
| Jeszcze raz precyzuje. Jezeli dogadasz sie z osoba wysylajaca zeby zanizyla wartosc paczki i nie wkaldala zadnych paragonow do paczki to ominiesz clo lub zaplacisz je od takie wartosci na jaka przedstawisz dowod zakupu. Dowodem zakupu moze byc wszystko, np. email ktory wzywa do zaplaty takiej a taki... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: AngliaVsUSA gdzie kupic??" |
| b00weck |
|
Napisane: N sie 28, 2005 3:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 25 Wyświetlone: 4645
|
| co do tej apki to jest też na miejscu, różnica ceny, biorąc pod uwagę przesyłkę i "bezcenny czas" niewielka. http://wimarex.abc24.pl/default.asp?kat=735&pro=10623 Wg moich kalkulacji nie liczac cla to roznica cen ok 100zl, clo mozna pominac deklarujac nizsza wartosc paczki i tyle. W tym przypad... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: AngliaVsUSA gdzie kupic??" |
| b00weck |
|
Napisane: N sie 28, 2005 2:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 25 Wyświetlone: 4645
|
| Dolar kosztuje 3.30 a nie 4 zl przelicz jeszcze raz. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Fachowiec potrzebny od zaraz :) |
| b00weck |
|
Napisane: N sie 28, 2005 12:10 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 583
|
ok wyslalem mejla.
Nadal szukam ludzi kompetentnych z zachodniopomorskiego... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Paliwo Big Bang-20 ? |
| b00weck |
|
Napisane: N sie 28, 2005 10:42 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 653
|
Znalazlem na stronie rcbziom takie oto paliwo:
http://www.rcbziom.pl/sklep/product_inf ... cts_id=271
domyslam sie ze ma 20% nitro wiec w sam raz na dotarty silnik. Czy ktos uzywa/uzywal tego paliwa i wie czy warto je kupic ?
Jezeli nie to jakie paliwo polecacie i gdzie je kupic najtaniej. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: AngliaVsUSA gdzie kupic??" |
| b00weck |
|
Napisane: N sie 28, 2005 10:30 am
|
|
Odpowiedzi: 25 Wyświetlone: 4645
|
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: AngliaVsUSA gdzie kupic??" |
| b00weck |
|
Napisane: N sie 28, 2005 10:07 am
|
|
Odpowiedzi: 25 Wyświetlone: 4645
|
| Odnosnie cla. Nie placi sie CLA na przednmioty ponizej 50$. Zawsze mozesz poprosic kolege aby wyjal wszystkie paragony z paczki i zanizyl wartosc do 100$ np. wtedy placisz tylko VAT w wysokosci 22%. Czyli 22$. Jesli chodzi o przesylke to cena wyslania paczki 7.5kg przez USPS Airmail 4-10 dni kosztuj... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Fachowiec potrzebny od zaraz :) |
| b00weck |
|
Napisane: Pt sie 26, 2005 2:19 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 583
|
Potrzebuje kompetentej osoby ktora wykona przeglad i ewentualna naprawe 5 modeli spalinowych. 2xREVO, 1xSavage, 1x Kyosho MP5, 1x Storm GS.
Jestem ze Świnoujścia, dojazd w zakresie woj. zachodniopomorksiego to zaden problem. Moglbym ewentualnie zajechac do Poznania. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Szczecin. |
| b00weck |
|
Napisane: Cz sie 25, 2005 10:07 pm
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 2009
|
| Przepraszam ze zasmiecam forum ale szukam jakichs kontaktow od ludzi interesujacych sie RC ze szczecina. Czy istnieje tam jakis klub lub chociaz dobry sklep modelarski ? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Okazja. |
| b00weck |
|
Napisane: Cz sie 25, 2005 9:47 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 1083
|
| Witam. Mam okazję kupić Savage lub Revo w okazyjnej cenie ze sterowaniem tj za około tysiąc zł. Będzie to mój pierwszy model. Zastanawiałem się najpierw nad czymś tańszym, prostszym i elektrycznym. Ale skoro nadarza się taka okazja to wg mnie szkoda ją przegapić. Jaki z tych modeli polecilibyście na... |
|
 |
| Sortuj wg: |