| Autor |
Wiadomość |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: RADIO CONTROL TUNING - NOWA GAZETKA :) |
| Jarecki_1980 |
|
Napisane: Cz sie 18, 2005 10:21 am
|
|
Odpowiedzi: 124 Wyświetlone: 36237
|
| Hej :) Ja tam uważam, ze im wiecej osob powie "nie ma sensu" tym wiecej ludzi zastanowi sie nad kupnem i zmarnowaniem pieniedzy. Osobiscie jezeli bym znalazl tylko kilka postow typu "szkoda kasy" to by mnie jakos nie przekonalo, a skoro jest tego az 6 czy tam 7 stron, to juz wiadomo, ze cos nie tak ... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: RADIO CONTROL TUNING - NOWA GAZETKA :) |
| Jarecki_1980 |
|
Napisane: Śr sie 17, 2005 10:36 pm
|
|
Odpowiedzi: 124 Wyświetlone: 36237
|
| Witam Jezeli chodzi o date wydania ostatniego nr, czyli nr90, to jak kazdy potrafi policzyc wydajac czasopismo co 2 tygodnie wyszloby jakies 180 tygodni - to jest jakies 3,5 roku. A skoro ostatni nr ma zostac wydany w lutym 2007 to jest za jakies nie cale 2 lata, wiec sila rzeczy wydawanie tego czas... |
|
 |
| Sortuj wg: |