| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: OFNA BLAZER |
| TRUSKAW |
|
Napisane: So wrz 29, 2007 3:30 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 563
|
Witam .
Do sprzedania ofna blazer w calosci lub na czesci .
bez elektrniki .
wszystkie pytania na dugi@siec2000.pl . |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: regulator napięcia matrix, 12F / Mission S1 / BMS-620MG |
| TRUSKAW |
|
Napisane: So cze 30, 2007 1:24 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 481
|
| Tak jak w temacie regiel http://www.rcworld.pl/shop/index.php?pr ... od_id=1604 Prawie nie uzywany bo zostal kupiony jako 2 kierunkowy a pote sie okazalo ze jest 1kierunkowy :( BLAD SPRZEDAWCY :] Cena 200zl . Mam jeszcze Schumacher Mission S1 KIT cena do uzgodnienia Oraz serwo http://www.rcworld.pl/... |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: JR RACING XS3 |
| TRUSKAW |
|
Napisane: So gru 09, 2006 7:29 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 849
|
Apka jak w temacie tylko ze ja szukam instrukcji w jezyku PL.
Ktos moze ma ?? |
|
 |
Dział: SILNIKI SPALINOWE Wątek: FORCE 26 (4.3cm3) |
| TRUSKAW |
|
Napisane: Śr sie 30, 2006 8:11 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 2610
|
| Foty jak beda to dam a mniej wiecej korbowod wybil dziure na dnie bloku , i akurat jak sie paliwko skonczylo . Zalalem bak zakrecilem roto ale nic cisza se pomyslalem padlo lozysko w roto pewnie :) a tu ZONK :( dziurka w silniku na wale ten bolec zlamany tlok uszczerbiony a korbowod jak by sie dalo ... |
|
 |
Dział: SILNIKI SPALINOWE Wątek: FORCE 26 (4.3cm3) |
| TRUSKAW |
|
Napisane: Wt sie 29, 2006 9:12 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 2610
|
Dobra jestem normalny jednak
Moj wlasnie wyskoczyl  |
|
 |
Dział: SILNIKI SPALINOWE Wątek: FORCE 26 (4.3cm3) |
| TRUSKAW |
|
Napisane: Wt sie 29, 2006 8:59 pm
|
|
Odpowiedzi: 11 Wyświetlone: 2610
|
| Czy jest szansa aby korbowod wybil dziure w bloku silnika takim jak w temacie ?? |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: OFNA BLAZER HAMULCE |
| TRUSKAW |
|
Napisane: Wt sie 01, 2006 8:43 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 3108
|
| tzn. serwo moze i dobre ale zobacz jak standardowa aparatura nim kreci w jedna strone czyli gaz idzie dalej niz na hamulec wiec to je ogranicza . Po drugie orczyk ma za male rozpiecie ramion i nie ma przekladni na tyle silnej zeby zaciagac hamulec . Jak sie odepnie przedni hamulec na ciegnie jest ju... |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: OFNA BLAZER HAMULCE |
| TRUSKAW |
|
Napisane: Wt sie 01, 2006 5:11 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 3108
|
| Spoko :) Tylko z napisania może być nie zrozumiale, ale mniej więcej to wygląda to tak : Na mocowaniu gdzie znajdują się te dwa cięgna jedno jest od góry jedno od dołu jest plastik, który przeszkadza żeby dolne cięgno przestawić na gore, dlaczego ? Dlatego ze na dole ono będąc jest krótsze, bo mniej... |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: OFNA BLAZER HAMULCE |
| TRUSKAW |
|
Napisane: Śr lip 26, 2006 7:56 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 3108
|
| No wiec ja wiem :) Bo mam blazerka i spedzilem 12h nad hamulcami zeby zadzialaly jak hamulce i sie udalo mala przerobka ciegienek i hamulce jak zylety niema problemu zeby zblokowac kola i nie ma tak ze ciagle tra wczasie jazdy sa luzne a hamuja jak zyletka :) W niedziele bede mial aparata wiec pykne... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: SZUKAM SKLEPU .... |
| TRUSKAW |
|
Napisane: Cz sie 25, 2005 5:38 am
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 4244
|
No narazie sie wstrzymuje z zakupem bo nadal mam duzu zeczy ktorych na 100% nie wiem czyli jakie serwa jaki akumulator jaka ladowarka itd nie wiem co lepsze i jakie sa roznice nikt sie juz niekce wypowiedziec ehhhh |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: SZUKAM SKLEPU .... |
| TRUSKAW |
|
Napisane: N sie 21, 2005 10:16 am
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 4244
|
ehhh i braklo cierpliwosci fachowcom i juz nic sie nie dowiem  |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: SZUKAM SKLEPU .... |
| TRUSKAW |
|
Napisane: Śr sie 17, 2005 8:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 4244
|
| Dzięki za info :) Zapomniałem dodać ze aparaturke posiadam Traxxas TQ-3 AM 27mhz Bo ogólnie to różni je skorupa no i pierwszy posiada aparaturę. Czyli wybieram Tamiya Schnitzer BMW M3 Sport Evo Kit http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXGXB3&P=0 Pozostaje pytanie czy ta aparatura spasuje?... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: SZUKAM SKLEPU .... |
| TRUSKAW |
|
Napisane: Śr sie 17, 2005 8:03 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 4244
|
| Troszke pewnie was juz drecze ale jak wybrac to wolal bym dobrze :) Kilka linkow co znalazlem i co mi sie uwidzialo :) http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXJSV9&P=7 http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXJHZ9&P=7 http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wt ... LXGYP6&P=0 http... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: SZUKAM SKLEPU .... |
| TRUSKAW |
|
Napisane: Śr sie 17, 2005 3:19 pm
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 4244
|
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: SZUKAM SKLEPU .... |
| TRUSKAW |
|
Napisane: Śr sie 17, 2005 11:57 am
|
|
Odpowiedzi: 18 Wyświetlone: 4244
|
DZIEKI na pewno nie wiem gdzie to jest w rudzie bo nieznam rudy ale po trubach dotre i od ktorej godziny startuje imprezka ?? |
|
 |
| Sortuj wg: |