Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:34 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:34 pm


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: Witam

 Tytuł: Witam
Napisane: So sie 13, 2011 9:59 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1059


witam wszystkich mam mały problem mam model typu SAVAGE 3.5 4 WD GIANT MONSTER TRUCK problem polega mam napęd na przednie kolą ale mi sie wydaje ze powinienem mić również na tylne koła czy ktoś mi powie jak to sie przełancza czy do tego jest jakaś przekładnia dziekuje za pomoc

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Baja 5t servo multiplexa

Napisane: So sie 13, 2011 9:51 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 1093


witam po lewej sroenie na pilocie masz dwa przyciski ST i TH no i przycisk THpowiniwn być na górze bynajmniej u mnie tak jest i wiem ze to od tego jest ja też miałem z tym problem zobacz to narazie
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 11:34 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL