| Autor |
Wiadomość |
Dział: Co wybrać? Wątek: Ogólnie co do Driftu... |
| Bieluus |
|
Napisane: Pt wrz 16, 2011 8:33 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3363
|
Wydawało mi się że przynajmniej 40 min... No ale faktycznie, wiele zależy od stylu jazdy  |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Ogólnie co do Driftu... |
| Bieluus |
|
Napisane: Pt wrz 16, 2011 7:14 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3363
|
| Nigdzie nie mogę znaleść info o tym ile wytrzyma regulator ;/ sprawdzałem w instrukcji, na necie... Choć wszystko wytrzymuje spokojnie 3 pakiety NiMH po 1800 mAh 7,2 V. Zmienię chyba na lipo z buzzerem, bo mam już dość jazdy po 10-15 min :) Mam ładowarke Imax B6, jest tam program do lipo, taka ładow... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Ogólnie co do Driftu... |
| Bieluus |
|
Napisane: Pt wrz 16, 2011 5:30 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3363
|
| Nie chce zakładać kolejnego tematu wiec pisze tu... okazało się że mam jeszcze pytanie :D Mam zamiar kupić akumulator Lipo. Czy jak kupie Lipo, zamontuje buzzer i podłącze pod seryjny silnik do strady (22T), to będzie to "bezpieczne"? Czy silnik może się przegrzać, spalić, uszkodzić? Albo ... |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: KUPIE NIMHY!! |
| Bieluus |
|
Napisane: Cz wrz 15, 2011 5:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 352
|
Witam, Tak jak w temacie, kupie akumulatory NiMH, 6 cell, 7.2 V, najlepiej od 4000 mAh i więcej. Proszę pisać na PW. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Ogólnie co do Driftu... |
| Bieluus |
|
Napisane: Cz wrz 08, 2011 7:52 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3363
|
Dobra, to teraz wiem wszystko. Dzięki wielkie wszystkim  |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Ogólnie co do Driftu... |
| Bieluus |
|
Napisane: Cz wrz 08, 2011 5:25 pm
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3363
|
| A no to tego nie wiedziałem. Ale dobrze wiedzieć, a jeszcze takie ostatnie pytanie. Czy jest duża różnica w jeździe na NiMH i na LiPo? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Ogólnie co do Driftu... |
| Bieluus |
|
Napisane: Cz wrz 08, 2011 11:24 am
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3363
|
| No ok ok rozumiem. Z tym ze kupno dobrego silnika BL wiąże się z kosztami, żałuje teraz trochę ze nie poskładałem więcej i nie kupiłem od razu z BL. No ale cóż, przynajmniej będę umiał wymienić silnik :) Jeszcze zobaczę jak to będzie z tymi lipo, jak będę miał dobry regulator to czemu nie. Na razie ... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Ogólnie co do Driftu... |
| Bieluus |
|
Napisane: Cz wrz 08, 2011 8:55 am
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3363
|
Mam tą tańszą wersje ze szczotkowym silnikiem. Jeszcze nie wiem jaki kupić pakiet, niby lipo bardziej wydajne ale nie można ich rozładować za bardzo... jeszcze muszę to przemyśleć. Co do oszczędności to chodziło mi czy dłużej pojeździ model 
Dzięki wielkie za odpowiedź  |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Ogólnie co do Driftu... |
| Bieluus |
|
Napisane: Cz wrz 08, 2011 7:52 am
|
|
Odpowiedzi: 14 Wyświetlone: 3363
|
| Witam, Jestem początkujący dlatego pytam... 1. Czy silniki bezszczotkowe są lepsze do Driftu? (to chyba pytanie retoryczne... ) 2. Słyszałem pogłoski... nie wiem czy w nie wierzyć czy nie. Że silniki bezszczotkowe są (nie ogromnie) ale trochę bardziej oszczędne niż szczotkowe, to prawda? 3. Na co zw... |
|
 |
Dział: Drifting Wątek: Podsterowność w stradzie. |
| Bieluus |
|
Napisane: Pn sie 22, 2011 7:50 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 2901
|
Tak, jak zahamuje i wejdę w ślizg to bardzo ładnie wchodzi w zakręt. Uff no to dobrze że wszystko ok. Dzięki za rozwianie wątpliwości. |
|
 |
Dział: Drifting Wątek: Podsterowność w stradzie. |
| Bieluus |
|
Napisane: Pn sie 22, 2011 12:16 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 2901
|
| Witam, Mam model Maverick Strada dc evo. Wszystko z nim jest w porządku, ładnie driftuje, problem zaczyna się przy większych prędkościach. Gdy jadę prosto z większą prędkością i chcę skręcić... nic się nie dzieje, dopiero gdy auto zwolni to zaczyna skręcać. Również przy większych prędkościach samo &... |
|
 |
Dział: Ładowarki Wątek: Ładowarka do 200 zł. |
| Bieluus |
|
Napisane: Wt sie 16, 2011 7:55 am
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 2407
|
Fajnie ze się wam podoba. Dzięki wielkie za pomoc  |
|
 |
Dział: Ładowarki Wątek: Ładowarka do 200 zł. |
| Bieluus |
|
Napisane: N sie 14, 2011 10:11 am
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 2407
|
| Witam. Przyszedł czas na zakup pierwszej ładowarki, na razie mam pakiet 1800 mAh 7,2 V 6 cell. Mam na oku ładowarkę: http://www.emodel.pl/ladowarka-imax-b6-p-3084.html Co o niej sądzicie? Jest warta swej ceny? Czy może kupie coś lepszego za ta cenę? Nie jestem profesjonalistą, mam model głównie dla ... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Osłona na podwozie. |
| Bieluus |
|
Napisane: Pn sie 08, 2011 8:38 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 2058
|
Dzięki za pomoc Mam nadzieje ze silnik bardzo nie będzie się grzał. |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Osłona na podwozie. |
| Bieluus |
|
Napisane: Pn sie 08, 2011 9:19 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 2058
|
| Ja mam strade dc evo. Ze szczotkowym silnikiem. Jak śmigam w pomieszczeniach to jest w miarę ok, minimalnie kurzu jest pod karoserią, ale jak już wyjdę na zewnątrz to jest strasznie dużo kurzu... jakichś kamieni, liści nawet czasem. To w ogóle przeszkadza modelowi tak bardzo ? |
|
 |
| Sortuj wg: |