| Autor |
Wiadomość |
Dział: Co wybrać? Wątek: Kupno nowego autka co wybrac :) |
| bojan62 |
|
Napisane: N lip 24, 2011 10:23 pm
|
|
Odpowiedzi: 37 Wyświetlone: 8393
|
| 1. Jezeli jest taki sam regulator jak w rusku to tak trzymasz ten guzik od regulatora chyba 10 sekund potem taka melodyjka jest i zmienia sie dioda na zielona. 2.Jezeli podlaczasz szeregowo napiecie zostaje to samo ale zwieksza sie pojemnosc (mAh), jezeli rownolegle zwiekszasz napiecie a pojemnosc ... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Kupno nowego autka co wybrac :) |
| bojan62 |
|
Napisane: N lip 24, 2011 9:38 pm
|
|
Odpowiedzi: 37 Wyświetlone: 8393
|
| 1. Jezeli jest taki sam regulator jak w rusku to tak trzymasz ten guzik od regulatora chyba 10 sekund potem taka melodyjka jest i zmienia sie dioda na zielona. 2.Jezeli podlaczasz szeregowo napiecie zostaje to samo ale zwieksza sie pojemnosc (mAh), jezeli rownolegle zwiekszasz napiecie a pojemnosc ... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Kupno nowego autka co wybrac :) |
| bojan62 |
|
Napisane: N lip 24, 2011 8:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 37 Wyświetlone: 8393
|
| kuzyn jezdził na dwóch 2s połączonych nie wiem jak sie to poprawnie mowi ale szeregowo czyli dwie 2s połączone nie na długosc czasu jazdy tylko na zsumowanie Voltów i na reglerze miał ustawione na nimh a nie na lipo w tym czasie i zasuwał tez bardzo szybko ;] Mam kilka pytań czy możecie odpowiedzie... |
|
 |
| Sortuj wg: |