| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: HPI MT2 - 900 zł |
| 25savage |
|
Napisane: So sty 07, 2006 9:33 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 657
|
| witam, mam do sprzedania model Hpi nitro MT2! kupilem go sam w TH pare miesiecy temu. lecz zaraz jak wrocilem do polski musialem znowu wyjechac i dopiero teraz wrocilem z kanady. Model ten ma przejechane jakies 7 zbiorniczkow dopiero! wogole nie jest zniszczony jedynie minimalne zarysowania na podwo... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: swiece.. |
| 25savage |
|
Napisane: Pt lip 15, 2005 1:32 am
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 1607
|
| dziekuje bardzo za odpowiedzi |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: swiece.. |
| 25savage |
|
Napisane: Cz lip 14, 2005 3:36 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 1607
|
| witam, wczoraj dostalem od wujka 6 swiec, sa to swiece A3 i A5 i nie wiem czy bede dobre do modelu hpi nitro rs4 mt2?? nie znam sie na swiecach wiec pytam. ogolnie jezdze na swiecy o.s R5. |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: ...start w zawodach... :-) |
| 25savage |
|
Napisane: So lip 09, 2005 4:55 am
|
|
Odpowiedzi: 17 Wyświetlone: 8732
|
| dziekuje dla tego ktory popiera rozpoczecie nowej klasy dla mt2:* ;) mysle ze bedzie to sprawiedliwe bo star takim czyms jak mt2 w klasie MT to chyba malutka pomylka. takie jest moje zdanie. jesli bedziecie cos wiedziec kiedy powstanie taka klasa i czy taka w ogole powstanie to napiszcie => darekdre... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: ...start w zawodach... :-) |
| 25savage |
|
Napisane: Pt lip 08, 2005 6:03 pm
|
|
Odpowiedzi: 17 Wyświetlone: 8732
|
witam,
mam model hpi nitro rs4 mt2 i nie wie mw jakiej kategorii mam nim startowac. i czy musze cos zmieniac?? prosze o pomoc.
z gory dziekuje
DaRiUsZ |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Tor OFF-ROAD |
| 25savage |
|
Napisane: Śr lip 06, 2005 4:31 am
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1071
|
| no zrobilem w programie paint szkic toru;d :lol: chodzi mi o zakrety i jak ma mniej wiecej wygladac 8) :P :twisted: mysle ze zakrety nie sa zle dobrane i ze sie wam spodoba :P :lol: 8) jesli chcecie szkic to wysle kazdemu ktory chce na maila!! :twisted: :P 8) :lol: wiec podawajcie maila a ja wam wys... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Tor OFF-ROAD |
| 25savage |
|
Napisane: Śr lip 06, 2005 12:00 am
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1071
|
a czy lepsza jest ubita glina czy ubita ziemia??:>// prosze o odpowiedz.. z gory dziexxxx od 18 zaczynam robote...!!!  |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Tor OFF-ROAD |
| 25savage |
|
Napisane: Wt lip 05, 2005 9:05 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1071
|
| witam, zamierzam razem z Forrestem zbudowac tor off-road! Mamy do dypozycji kawalek o wymiarach 30x25 lub nawet troszke wiecj. Nie wiem czy to sie oplacac, czy ktos bedzie przyjezdzal na tor zeby posmigac:> wszyscy oczywiscie bardzo mile widziani!!! :P jesli ktos moze zrobic maly szkic nawet w progr... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: HPI Nitro RS4 MT 2 RTR // czesci :) |
| 25savage |
|
Napisane: Wt lip 05, 2005 5:03 am
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 921
|
| Wiatm, 3 dni temu zakupiem w kanadzie w sklepie "tower hobbies" HPI Nitro RS4 MT 2 RTR i jestem z niego bardzooo zadowolony(jak narazie). Chcialbym do niego zakupic czesci zapasowe ktore waszym zdaniem sie najwiecej psuja. na modelach RC znam sie dosyc troche ale nie wiem jak jest z tym modelem:> mo... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: odnosnie savage 25 |
| 25savage |
|
Napisane: Pt lip 01, 2005 3:22 am
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1424
|
| witam, wczoraj zakupilem nowy samochod...SAVAGE 25! duzo osob przekonalo mnie do tego modelu wiec go zakupilem. mam pewien problem poniewaz nie wiem jakie paliwo bedzie najlepsze dla tego modelu(S-25 )...wole kupic drozsze ale porzadne:) wiec jesli mozecie to napiszcie jakie bedzie dla niego najleps... |
|
 |
| Sortuj wg: |