| Autor |
Wiadomość |
Dział: Co wybrać? Wątek: Silnik 540 |
| Filipooooo |
|
Napisane: N paź 16, 2011 8:22 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1090
|
| A co by mogło się stać, gdyby przypadkiem się tak rozładowało? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Silnik 540 |
| Filipooooo |
|
Napisane: N paź 16, 2011 12:45 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1090
|
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Z czego podwozie? |
| Filipooooo |
|
Napisane: Śr paź 12, 2011 4:26 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 972
|
| A może są jakieś plany konstrukcyjne dotyczące budowy auta r/c? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Z czego podwozie? |
| Filipooooo |
|
Napisane: Śr paź 12, 2011 3:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 972
|
Witam!
Właśnie konstruuję samochód elektryczny. I mam pytanie z czego najlepiej wykonać podwozie, mianowicie z jakiego materiału, aby było lekkie i wytrzymałe. Wymiary mniej więcej tego podwozia miałyby wymosić: 500 x 300mm. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Traxxas KIT |
| Filipooooo |
|
Napisane: Pn sie 01, 2011 2:01 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3431
|
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Traxxas KIT |
| Filipooooo |
|
Napisane: N lip 31, 2011 9:39 am
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3431
|
No a ja mam jeszcze jedno pytanie: - jakie są różnice pomiędzy aparaturą 2.4 GHz, a 27MHz? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Traxxas KIT |
| Filipooooo |
|
Napisane: Pt lip 29, 2011 10:56 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3431
|
| Znalazłem jeszcze dwa nitro monster trucki: 1) Team Associated MMGT 3.0 1:10, 2) Kyosho DMT, 3) HPI Savage 3.5. 1) Wyciąga ok. 70 km/h :D , 4WD i aparatura 27 MHz (Nie wiem czy mam rację, ale wydaje mi się, że 2,4 GHz jest lepsza, dalszy zasięg, czy mam rację?) 2) ok. 50 km/h, 4WD, aparatura 2,4 GHz... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Traxxas KIT |
| Filipooooo |
|
Napisane: Pt lip 29, 2011 2:17 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3431
|
| Da się jakoś zrobić by w stampede przełożenia były takie same? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Traxxas KIT |
| Filipooooo |
|
Napisane: Pt lip 29, 2011 2:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3431
|
| 1.A czy podmiana silnika na 3.5, 2.1km: http://www.sklep.rcmodelsport.pl/index.php?products=product&prod_id=10022 w traxxas stampede dałaby coś (większa prędkość maxymalna i przyspieszenie)? 2. A może wymiana jakiejś części pozwoli na szybszą jazdę? (Rustler i Stumpede mają takie same silniki, a... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Traxxas KIT |
| Filipooooo |
|
Napisane: Pt lip 29, 2011 12:27 pm
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3431
|
Mam jeszcze 3 pytaka: 1.Czy gdybym używał w traxxas Stumpede paliwo 20% nitro zamiast 16% pojechałoby dużo szybciej? 2.O ile skróciłaby się żywotność silnika. 3.Czy można gszieś w Polsce dostać s-maxx'a? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Traxxas KIT |
| Filipooooo |
|
Napisane: Pt lip 29, 2011 11:07 am
|
|
Odpowiedzi: 15 Wyświetlone: 3431
|
Witam!
Mam tylko jedno krótkie pytanko. Czy są dostępne gdzieś w sprzedaży modele traxxas'a do samodzielnego złożenia? Zwłaszcza interesuje mnie Stampede. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Blade Nitro lub HSP Tyrannosaurus |
| Filipooooo |
|
Napisane: N lip 24, 2011 10:04 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1716
|
| Tak ok. 700zł do wydania. A jeśli chodzi o te 2 modele co wybrałem, to sprawiają dużo problemów? |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: Blade Nitro lub HSP Tyrannosaurus |
| Filipooooo |
|
Napisane: N lip 24, 2011 8:23 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1716
|
| Witam! :D Chciałbym zacząć przygodę ze spalinowymi autkami rc. Chciałbym na początek fajne, nie za drogie autko, które sprawi dużo radości i nie popsuje się za szybko. Wybrałem Blade Nitro i HSP Tyrannosaurusa. Chciałbym wiedzieć, które z nich jest lepsze (sprawi mi mniej kłopotów). :D proszę o podp... |
|
 |
| Sortuj wg: |