Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:41 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:41 pm


Znalezione wyniki: 13
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Silnik 540

 Tytuł: Re: Silnik 540
Napisane: N paź 16, 2011 8:22 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1090


A co by mogło się stać, gdyby przypadkiem się tak rozładowało?

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Silnik 540

 Tytuł: Silnik 540
Napisane: N paź 16, 2011 12:45 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1090


Witam!

Mam pytanie, czy można pod silnik taki jak poniżej:
http://allegro.pl/silnik-szczotkowy-hpi ... 29010.html
podłączyć LiPo 7,4V?

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Z czego podwozie?

Napisane: Śr paź 12, 2011 4:26 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 972


A może są jakieś plany konstrukcyjne dotyczące budowy auta r/c?

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Z czego podwozie?

 Tytuł: Z czego podwozie?
Napisane: Śr paź 12, 2011 3:21 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 972


Witam!

Właśnie konstruuję samochód elektryczny. I mam pytanie z czego najlepiej wykonać podwozie, mianowicie z jakiego materiału, aby było lekkie i wytrzymałe. Wymiary mniej więcej tego podwozia miałyby wymosić: 500 x 300mm.

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Traxxas KIT

 Tytuł: Re: Traxxas KIT
Napisane: Pn sie 01, 2011 2:01 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3431


A co myślicie o Reely Earth Crusher ?

http://www.conrad.pl/Reely-1:8-Nitro-Mo ... 66_1202163

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Traxxas KIT

 Tytuł: Re: Traxxas KIT
Napisane: N lip 31, 2011 9:39 am 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3431


No a ja mam jeszcze jedno pytanie:
- jakie są różnice pomiędzy aparaturą 2.4 GHz, a 27MHz?

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Traxxas KIT

 Tytuł: Re: Traxxas KIT
Napisane: Pt lip 29, 2011 10:56 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3431


Znalazłem jeszcze dwa nitro monster trucki: 1) Team Associated MMGT 3.0 1:10, 2) Kyosho DMT, 3) HPI Savage 3.5. 1) Wyciąga ok. 70 km/h :D , 4WD i aparatura 27 MHz (Nie wiem czy mam rację, ale wydaje mi się, że 2,4 GHz jest lepsza, dalszy zasięg, czy mam rację?) 2) ok. 50 km/h, 4WD, aparatura 2,4 GHz...

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Traxxas KIT

 Tytuł: Re: Traxxas KIT
Napisane: Pt lip 29, 2011 2:17 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3431


Da się jakoś zrobić by w stampede przełożenia były takie same?

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Traxxas KIT

 Tytuł: Re: Traxxas KIT
Napisane: Pt lip 29, 2011 2:02 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3431


1.A czy podmiana silnika na 3.5, 2.1km: http://www.sklep.rcmodelsport.pl/index.php?products=product&prod_id=10022 w traxxas stampede dałaby coś (większa prędkość maxymalna i przyspieszenie)? 2. A może wymiana jakiejś części pozwoli na szybszą jazdę? (Rustler i Stumpede mają takie same silniki, a...

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Traxxas KIT

 Tytuł: Re: Traxxas KIT
Napisane: Pt lip 29, 2011 12:27 pm 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3431


Mam jeszcze 3 pytaka:
1.Czy gdybym używał w traxxas Stumpede paliwo 20% nitro zamiast 16% pojechałoby dużo szybciej?
2.O ile skróciłaby się żywotność silnika.
3.Czy można gszieś w Polsce dostać s-maxx'a?

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Traxxas KIT

 Tytuł: Traxxas KIT
Napisane: Pt lip 29, 2011 11:07 am 

Odpowiedzi: 15
Wyświetlone: 3431


Witam!

Mam tylko jedno krótkie pytanko. Czy są dostępne gdzieś w sprzedaży modele traxxas'a do samodzielnego złożenia? Zwłaszcza interesuje mnie Stampede.

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Blade Nitro lub HSP Tyrannosaurus

Napisane: N lip 24, 2011 10:04 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1716


Tak ok. 700zł do wydania. A jeśli chodzi o te 2 modele co wybrałem, to sprawiają dużo problemów?

 Dział: Co wybrać?   Wątek: Blade Nitro lub HSP Tyrannosaurus

Napisane: N lip 24, 2011 8:23 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1716


Witam! :D Chciałbym zacząć przygodę ze spalinowymi autkami rc. Chciałbym na początek fajne, nie za drogie autko, które sprawi dużo radości i nie popsuje się za szybko. Wybrałem Blade Nitro i HSP Tyrannosaurusa. Chciałbym wiedzieć, które z nich jest lepsze (sprawi mi mniej kłopotów). :D proszę o podp...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 13 ]


Teraz jest Pn cze 22, 2026 9:41 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL